יעקב שוואקי הקפיץ אלפי צרפתיים בפריז – תמונות

 

אלפי תומכי וידידי מד"א השתתפו בערב הצדעה למד"א שנערך במרסיי שבצרפת * על הבמה הופיע גדול הזמר החסידי יעקב שוואקי ותזמורתו * אורח הכבוד שהגיע במיוחד מישראל היה מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין * הזמר יעקב שוואקי שיבח את פעילות מד"א בישראל ואמר:"החשיבות של מד"א היא גדולה שאין כמותה"

לא בכל יום מופיע בפני בני הקהילה היהודית בצרפת גדול הזמר החסידי יעקב שוואקי. אמש זה קרה באירוע ההצדעה למגן דוד אדום שהתקיים בעיר מרסיי שבצרפת. על במת המכובדים הסבו אישי ציבור וראשי הקהילה היהודית, ובראשם אורח הכבוד מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין שהגיע במיוחד מישראל.

הזמר יעקב שוואקי הופיע בהופעה בלתי נשכחת בפני אלפי תומכי מד"א כשהוא מלווה בתזמורתו שהגיעה עמו במיוחד מארה"ב.

במהלך ההופעה שיבח שוואקי את פעילות מד"א בישראל ואמר כי " החשיבות של מד"א בישראל היא מעלה גדולה שאין כמותה".

מגן דוד אדום הוא ארגון ההצלה הלאומי של ישראל והוא מספק שירותי עזרה ראשונה, פינוי נפגעים באמצעות אמבולנסים וטיפול בשטח במקרי חירום. מוקד מד"א, 101, הוא היחיד המוכר בישראל שאליו ניתן לפנות בעת מקרה חירום.

למד"א 64 תחנות ברחבי ישראל, מהם יוצאים האמבולנסים לקריאות המגיעות אל המוקד הארצי. במד"א ישנם כ-1500 עובדים ומתנדבים בה כ-12,000 חובשים ומגישי עזרה ראשונה.

לארגון למעלה מ-700 אמבולנסים מסוגים שונים, כ-109 תחנות ונקודות הזנקה ויחידת כוננים שבה כ-2000 מתנדבים הנושאים ברכבם ציוד החייאה והצלה, וזאת על מנת להקטין את זמן התגובה, מה שיכול במקרים מסוימים, להבדיל בין חיים למוות. מלבד האמבולנסים וניידות טיפול נמרץ, מחזיק הארגון אף במסוק המשמש כטיפול נמרץ בהיטס, ומסייע להעניק שירותי הצלת חיים בפרקי זמן קצרים, בעת אירועי חירום.

44 (4)44 (3)44 (2)44 (1)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.