יצא המרצע מהש"ס: כשמפלגה מוציאה כספים נגד תחנת רדיו

בשולי חשיפת 'כאן' הערב נחשף בין המסמכים כי תנועת ש"ס הוציאה 9 אלף שקל בעבור פשקווילים כנגד רדיו 'קול ברמה'  

כשמפלגה מוציאה הון נגד תחנת רדיו: בשולי חשיפת 'כאן' הערב על הקשר הנכלולי בין שס לבין דודי עזריאל וההטבה שהעניק לבתו של דרעי  נחשף בין המסמכים כי תנועת שס הוציאה 9 אלף שקל בעבור פשקווילים כנגד רדיו 'קול ברמה'.

בכך נחשף פעילותם הנכלולית של קודקודי התנועה ששמו לעצמם מטרה להכפיש  ולגדף את התחנה שזכתה לברכתו של מרן. אותם גורמים אלו נחשפו הערב במלוא קלונם כשפערו את פיהם כנגד מאורי הדור.

העיתונאי נתי טוקר מדה מרקר צייץ הערב בדף הטוויטר שלו כי "הערב התברר גם שש"ס היא זו שמימנה מתקציב הבחירות קמפיין מלוכלך נגד תחנת הרדיו החרדית קול ברמה".

מקול ברמה נמסר: מבחינתנו אין כל חדש בנתונים האמורים. מאז מערכת הבחירות האחרונות אותם גורמים פוליטיים נקטו ועדיין נוקטים בצעדים אלימים רבים נגד התחנה במטרה להכפיפה למרותם, בן היתר בהטרדות ואיומים על מפרסמים, עובדים ורבנים כמו גם שימוש פסול בתקציבים ציבוריים וממשלתיים וכלה במאות אלפי מודעות שטנה נגד התחנה וראשיה אשר נתלו בריכוזים החרדיים בכל רחבי הארץ על חשבון משלם המיסים !
כרדיו רשמי המוביל במגזר החרדי אנו מחוייבים למאות אלפי מאזיני התחנה ולהם בלבד וכל אותם צעדים נלוזים שננקטו ועדיין ננקטים נגד התחנה לא יצליחו לשנות זאת.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.