יצחק כהן אתה נטל – תוכן גולשים

עד לא מזמן לא ידענו שהוא קיים,אבל מאז שאיום האופוזציה התחיל לרחף הוא לא מפסיק ללהג

יצחק שלום

זה התחיל עוד לפני שעזבת את הכיסא ,שעוד היו רק איומים שתצטרך להיפרד ממנו..וזה הלך והחמיר כמו שאמרו כגודל הפרידה כך גודל העקירה..עד שביום שנפרדת מהכיסא איבדת סופית את כבודך!

אבל מה עם כבודנו? נשלחת לייצג מגזר מסוים תגובתך הם תגובתינו ..והם מתביישים, אפילו מאוד .

זה התחיל בהודעה שאם הברית בנט לפיד תימשך אנחנו נחזיר חלקים מהארץ, הסנונית הראשונה מבית מדרשו של יצחק כהן אז ניסיתי להבין את המשוואה של כיסא מול ישוב בארץ ואני מודה שלא כל כך הבנתי..

והוא ממשיך רפורמית לח'כ מועלם ואתם רצחתם את רבין.

ואז חשבתי שאולי בעצם כבוד התורה הרמוס הוא שמוציא ממך את כל הדברים האלה, ולכן ניסיתי להיזכר בזמנך כיושב על השיבר איך באמת עזרת לבני התורה, ואכן נזכרתי, נזכרתי בביקורות החזרות ונשנות בהיכלי התורה על מנת לפסול אותם מלקבל תקציבים שאתה אחראי עליהם נזכרתי גם בהיכלי התורה ששעריהם נסגרו בגלל הביקורות של האוצר,וכל זה לפני שהכרנו את מר בנט או לפיד כחכי"ם מהמנין.

אז כנראה שזו לא הסיבה בגינה יצא הקצף. כל סיבה אחרת היא לא מצדיקה התנהגות כזו.

נשמח מאוד שיחסך מאיתנו אמירות כאלו

ממני

 

צילום תמונה – פלאש 90

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בתור שסניק הייתי שמח שיעוף הוא דרעי ישי נהרי אטיאס כל הזבלה אלה אינם ספרדים גאים אלא עלובים ונחיתים שמביישים הספרדים
  כל ילדיהם אצל השכנזים נו אלה שס????????

  בושה וחרפה |
  הגב
 2. תגובה נכונה אגב יצחק כהן ציין עובדה שאמיר גדל ב… ושנים שהוא שמאלני והוא אחד האנשי הציבור הטובים ביותר שעוזרים לכולם

  רואה הנולד |
  הגב
 3. טפשים. כהן הוא מנציגיה היותר פעילים ומועילים של ש"ס בכנסת ודעותיו ה'יוניות' הן ידועות לכל משכבר הימים וממש לא חדשות מאז שהוא באופוזיציה. סביר מאד להניח שהוא גם מיצג חלק לא קטן בציבור החרדי שמחזיק בדעות כאלו מן הסתם ביחס של יותר מאחד מ-11 כמו שמיוצג בש"ס אם כי אפשר למנות גם את דרעי ואטיאס כמו גם גפני ליצמן ואיכלר שככל הידוע אינם רחוקים ממנו בדעותיהם אלא רק בניסוחן המילולי. אגב הביקורות בישיבות מגיבות מטעם מחלקת הישיבות במשרד החינוך, כהן היה סגן שר האוצר ולפני כן שר הדתות כך לקשר אותו לביקורות הטורדניות גובל בהוצאת דיבה או -גרוע מכך -בבורות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב