יציאת מצרים של הברנז'ה • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של 'אקטואליק': העיתונאים מציגים: מעבדות לחרות, הצלם שחגג בג'מייקה, והעיתונאי ש"ברח" לארה"ב, דודי שוומנפלד מתרפק על תכנית השידוכים של רבקה פאלוך עם הרב טויסיג ואילן פקר, ועוד

בשעה שאתם מעלים את הכלים לבוידעם, לועסים מופלטות, או מנהלים מלחמת גרילה על הלחמניות הטריות במאפיות השונות הפזורות להם ברחבי הארץ. ולאחר (שבוע!) שכיתתנו את רגלינו בפארקים הטבולים בירוק, או חלק מכם עשו יציאת מצרים והמריאו נתב"גה לארץ לא זרועה בכדי למכור את החמץ לגוי התורן. בקליינע יושב לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו את חול המועד של פסח.

איך אפשר שלא להתחיל עם כוכב הרשת והאינסטגרם שנבחר מתוך 8 כוכבים לעטר לכם את מגזין החג של 'אקטואליק'; שוקי סלומון שיצא בערב פסח לטורקיה והמשיך משם לגונ'גלים באפריקה בכדי לחוש את היציאת מצרים.

והנה הוא כאן לא מסוגל לעזוב "לרגע" את האינטוש, תוך כדי שהייה בנחל

זמר החתונות רולי דיקמן שכיכב אף הוא בפרויקט המדובר, שיחרר לגולשים סטורי מאחד היערות אי שם.

ואם כבר הזכרנו את פרויקט כוכבי הרשת, אז נגלה לכם סודות מחדר ההפקה. מעשה בכוכבת רשת שהפנתה אותנו אל היח"צנית המסורה שלה שהציעה לנו ראיון סלפי תמורת 1.000 שקלים. הבדיחות והדאחקות שפרצו בקבוצה הפנימית לא איחרו לבוא.

שדר רדי קול חי מנחם טוקר חגג פסח בסקוטלנד ונכנס לפני הסקוטים עם חצאית כמנהג המקום.


הצלם שלומי כהן ,שאף הוא כיכב בפרויקט כוכבי הרשת, ואף צילם לכבודנו תיעוד סלפי מעיר החטאים המשיך למסע חובק עולם בג'מייקה, שם תיעד את אמידי ארץ ישראל והעולם נהנים בצילו של גדול הזמר החסידי אברהם פריד שהרקיד והקפיץ אותם ממיטב שירי החג.

והנה כהן, לצד תושב מקומי

הצלם בעריש פילמר נטש לאנחות את האדמורי"ם בבני ברק, ונסע לונציה שבאיטליה, שם התהלך על גדות הנהר.

גם שרגא ניימן, (שמערבב בספרא וגם יח"צ), נסע אף הוא לונציה, נופש יחד עם בני משפחתו. וכאן הוא מצטלם למזכרת על גדות הנהר האיטלקי.

בעוד האחרונים הסתפקו בנסיעה ליעדים נחשקים באירופה, שדר המהדורה המרכזית משה גלסנר, המריא יחד עם כל בני משפחתו לחופשת פסח מושלמת בוושינגטון שבארה"ב. גלסנר הצטלם עם בני המשפחה על רקע מבנה הפנטגון, ונראה שלא הסתפק בסיור במבנה המיתולגי.


שדר רדיו קול ברמה, רונן גרוס לא חרג ממנהגו ונסע לנפוש באחד מהמלונות היוקרה בנתניה.

 

דוד קליגר העורך והמפיק שנפש בערד עם חברת גרינסאן, קפץ לים המלח כדי להרגיש איך זה להיות נציב מלח…

בחול המועד נצפה חבר מועצת העיר ונציג הציבור הצרפתי במועצת העיר בסיעת שס ירושלים משחק עם ילדיו הקטנים באחד מימות חוהמ בגן בשכונה. 1 – 0.

ח״כ ינון אזולאי (ש״ס), המטאור החדש של ש"ס, ירד "כאחד האדם" לשוק המקומי, וקנה שם תותים לכבוד החג והשבת.


הרב ראובן אלבז חבר מועצת חכמי התורה וגדול מחזירי התשובה הגיע אף הוא לאירוע האלפים בבריכת הסולטן כשעל ההגה דובר שס הירושלמית ואיש היח"צ יחיאל אברהם מי שטיפל בהסעת הרבנים בתוך מתחם בריכת הסולטן

סגן השר פרוש התקבל היום במעונם של מרנן הגרי"ג אדלשטיין, הגר"ד לנדו, הגרמ"ה הירש, והגרמ"צ ברגמן.

עורך ׳הפלס׳ נתי גרוסמן  הגיע לביקור חג אצל גאב״ד מסורת הגר״צ פרידמן חבר ״המועצת״ של ״בני תורה״..

העוסק בצרכי ציבור יאיר בן שטרית, בשיח קודש עם ח"כ יעקב מרגי.

מלך הקומזיצים פיני איינהורן בדרך למסע הופעות באירופה, כשעל הדרך הוא תפס סרטון עם הנגנים בכריתים על הבוקר.

גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד, (שהתאושש מהמופע המשותף עם אברהם פריד בחולון), נצפה בפיניקס שבאריזונה.

חוה"מ עמוס וגדוש במופעים ואירועים עבר כל כוכב הזמר החסידי אבי אילסון, כשגולת הכותרת היה "הטיש המרכזי" עם תזמורת "המנגנים" בניצוחו של מוישי רוט, מיילך קאהן מארה"ב, ומעל אלף אברכים ובני ישיבות שגדשו את היכל התרבות שבפתח תקווה.

ביום ראשון, שבוע לפני התקדש החג, התיישבו שדרי וכתבי רדיו 'קול ברמה' במסעדת 'לחם בשר' במרינה בהרצליה סביב שולחן עמוס בבשרים עסיסים להרמת כוסית. לרגע, נבהלו שדרי הרדיו והאתר כשסדרה של אזעקות צבע אדום ופושים הקפיצו את עם ישראל כולו, כמה שהתברר מאוחר יותר כפדיחה צה"לית.

והנה גלסנר שקוע במחשב בשעה שיתר הכתבים מאזינים להרצאה ש(כמעט)לא נגמרה

כמה שעות קודם לכן, בדרך לאותה מסעדה,שדרי הרדיו  דודי שוומנפלד ורונן גרוס, מפטפטים ומתרפקים על התכנית הנוסטלגית ששידר הראשון ב'קול חי' יחד עם הרב טויסיג, והאסטרלוג אילן פקר, יחד עם מגישת התכנית דאז וכיום יועצת אשת רה"מ – רבקה פלאוך.

אל תפספסו!

וכמה שעות לפני התקדש החג, מנכ"ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי, נכנס למאפיית המצות, ואפה יחד עם חבורה את המצות הטריות והפריכות.

ח"כ יעקב אשר, יצא אף הוא כאחד האדם למסע קניות לחג באושר עד בבני ברק.

יצחק שיינין, הגבאי המיתולגי של בית כנסת איצקוביץ הגעיל כלים ברחבה המובילה לבית הכנסת.

(מוצ"ש), מנחם קולדצקי (אקטואליק) צד את העיתונאי ישראל כהן שהתהלך כאחד האדם בקניון איילון ברמת גן. כהן נשאל לפשר מעשיו והשיב על אחת: "קניתי משהו לאשה".

תרבחו ותסעדו! יו"ר יחד אלי ישי , חוגג מימונה עם פעילי התנועה.

והנה לכם תיעוד וידיאו:

במוצאי החג, דוד חכם  הפליג כל הדרך למימונה בחדרה עם רב העיר חדרה.

חברי מועצת עיריית מודיעין עילית נחמן ניימן, ומשה מוטרפרל, הגיעו לחגוג את המימונה בביתו של חבר המועצה אליהו אוחיון שחבש תרבוש מרוקאי על ראשו וכיבד את האורחים במופלטות עסיסיות.

.

גם רדיו 'קול ברמה' חגג מימונה, יחד עם מרן הראשלצ רבי שלמה משה עמאר שליט"א לאחר סיום מסכת בשידור חי.

את המימונה מלווה התזמורת האנדלוסית המורחבת בהנחיית עמירם בן לולו.

יעקב וידר(החרדים בליכוד) השתתף בחגיגה המסורתית באשדוד של משפחת בן זקן יחד עם שר התקשורת איוב קרא.

ועד כאן להפעם. שבוע טוב וקיץ בריא!

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? מה עושה באמת הכתב של.. ? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.