"יקודמו שיתופי פעולה לטובת זוגות מעוכבי ילדים"

יו"ר וועדת המדע והטכנולוגיה בכנסת ח"כ הרב אורי מקלב  בפגישה עם נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א: יקודמו שיתופי פעולה לטובת זוגות מעוכבי ילדים בתפוצות ובמדינות רחוקות

 

 

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א נפגש עם יו"ר וועדת המדע והטכנולוגיה בכנסת ח"כ הרב אורי מקלב, בכדי לדון על שיתופי פעולה לטובת זוגות מעוכבי ילדים ע"י הטכנולוגיה בארץ שהשתדרגה מאוד בשנים אחרונות, דבר שבאמצעותו יכולים לסייע ליהודים רבים הנמצאים בתפוצות ובמדינות רחוקות מאוד.

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א סיפר במהלך פגישתם על תופעה מעניינת שהחלה לצבור תאוצה באחרונה, זוגות יהודים מעוכבי ילדים מאיראן ומכל מדיני מדינות שלישראל אין איתם קשרים מעוכבי החלו להגיע לישראל ולהתייעץ בעניין עם יועצי הלכה בארגון 'פרי חיים' הפועלים תחת נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א, שכידוע, נחשב כגורו בתחום עם ניסיון של עשרים ושמונה שנים, שבמהלכם סייע לעשרות אלפי זוגות שהגיעו להתייעץ עמו.

בהנהלת ארגון 'פרי חיים', מספרים כי כל מקרה של זוג שמגיע מאיראן לישראל בכדי להתייעץ, הינו מבצע לוגיסטי של ממש. לאחר שהזוג קיבל את החלטה שרוצה להגיע במיוחד להתייעץ, צריכים לסייע בידם לארגן טיסה למדינה שלישית שנמצאת ביחסים טובים עם איראן, ועדיף ששמה לא יפורסם מחמת הרגישות העניין, ומשם טסים לישראל. כאן בישראל מוצמדת להם מתורגמנית שמלווה אותם כל העת ומסייעת להם להעביר את המסרים שלהם הנאמרים בשפה הפרסית השגורה על פיהם לשפה העברית, הן ביעוץ עם נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א והן לאחר מכן בטיפולים הנערכים בבתי החולים והמרפאות השונות. יש לציין, כי הבאת כל זוג ומימון הטיסות וההוצאות שלהם מסתכמים בעשרות אלפי דולרים, אותם עמלים בארגון פרי חיים להשיג מתורמים אשר החליטו לאמץ את יהודי איראן בכל הקשור לטיפולי פוריות.

יו"ר וועדת המדע והטכנולוגיה ח"כ הרב אורי מקלב הודה לנשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א על פעילותו הברוכה לטובת עשרות אלפי זוגות מעוכבי ילדים. "לא בכדי זכיתם להיבחר באחרונה ליקיר העיר ירושלים, וזאת לצד אות נשיא המדינה ותעודות הוקרה רבות. רבים מוקירים את פועלכם, שבזכות העצה והתבונה יש להם ילדים וצאצאים, אשר ממשיכים את שלשלת הדורות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.