ירושלים: אלי אוחנה מצטרף לרשימה של זאב אלקין

נפלט מ'הבית היהודי' ומצטרף לאלקין: כוכב העבר וסמל בית"ר ירושלים, אלי אוחנה, מצטרף לרשימת "ירושלים תצליח" ותומך בשר זאב אלקין לראשות העיר ירושלים

כדורגלן העבר ומי שנחשב לסמל בקבוצת בית"ר ירושלים והיו"ר הנוכחי, אלי אוחנה, הצטרף היום לרשימת "ירושלים תצליח" בראשות השר זאב אלקין והביע את  תמיכתו בשר בהתמודדות לראשות העיר.

רק בבחירות האחרונות לכנסת עמד שמו בסערה, כאשר התפרסם כי הצטרף לרשימת 'הבית היהודי' לכנסת, אך ימים ספורים לאחר מכן כבר נפלט ממנה, בעקבות ביקורת נגדו.

בסרטון שמצולמים אלי אוחנה והשר זאב אלקין, הודיע לפני זמן קצר אלי אוחנה יו"ר קבוצת ביתר ירושלים ומי שנחשב לסמל הקבוצה כי הוא מצטרף לרשימת "ירושלים תצליח" ותומך בשר אלקין לראשות העיר.

"אני שמח לפגוש את זאב אלקין המועמד לראשות העיר שבעיניי הוא בעל הסיכוי הגדול ביותר לזכות. אני תומך בזאב אלקין בגלל העובדה שהוא ימשיך את הדרך שהתחילה פה לפני עשר שנים שניר ברקת התמנה לראשות העיר", אמר.

"אין לי ספק", הוסיף אוחנה, "שלזאב אלקין עם הניסיון הכל כך גדול שלו כחבר כנסת הרבה שנים, כשר בממשלה וכחבר קבינט, מכיר את כל המורכבות של ירושלים, ואין לי ספק שהוא האיש שיכול להוביל את העיר לעשור ואולי לעשרים שנים הבאות דווקא בגלל המורכבות שלה- יהודים, ערבים, דתיים ועוני".

עוד הוסיף אלי אוחנה: "אני בטוח שהניסיון הגדול שלו ישמור את מרקם החיים שנראה ממש טוב , ובוודאי בעשר שנים האחרונות, אני תומך בזאב אלקין ואמשיך את המסורת שלי ואהיה ברשימה של המועמדים למועצת העיר ואהיה מספר 11. כולי תקווה שזאב אלקין אחרי הבחירות באוקטובר הקרוב יהיה ראש העיר הבא"

זאב אלקין מסר :"אני מודה לאלי אוחנה על הצטרפותו. אני חושב שזה לא סוד שאלי הוא סמל של ירושלים, סמל של בית"ר ירושלים, ונעשה הכל כדי שהקבוצה הזאת תצליח ותביא אליפות לעיר, בית"ר היא סמל וגאווה לעיר. אני חושב שאלי הציל את הקבוצה בתקופה הלא פשוטה ומגיע לו תודה גדולה מכל תושבי ירושלים ומכל מי שבית"ר ירושלים יקרה לו. אני מאוד שמח שאלי הוא חלק מהרשימה וביחד נעבוד למען פיתוח הספורט בעיר וכמובן למען בית"ר ירושלים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.