ירושלים: במקום הבורקסים – ישיבות בהליכה

עיריית ירושלים החליטה שבמקום שולחן עם בורקסים יתקיימו מעתה ישיבות העבודה במסלול הליכה חדש שהקימה

 

עיריית ירושלים הקימה מסלול הליכה חדש בכיכר ספרא, המיועד לקיום ישיבות, פגישות ודיונים של מנהלים ועובדים – תוך כדי הליכה ספורטיבית.

המסלול באורך של כ-700 מטר מקיף את כיכר העירייה, מלווה בשילוט ממותג על רצפת המסלול שכולל מידע על המרחק שעבר ומסרים בריאותיים.

כדי לעודד את השימוש במסלול, עובדים ומנהלים שיקיימו פגישות עבודה בהליכה יקבלו בסיום הפגישה ארטיק בריאותי. כמו כן, בסיום המסלול תקים העירייה עמדת הטענה לטלפונים סלולריים לטובת העובדים והמנהלים.

הקמת המסלול החדש היא חלק מתהליך הכנסת שיטות עבודה חדשניות לעירייה והמסלול יאפשר למנהלים לשנות את שגרת העבודה ולקיים דיונים ופגישות תוך שילוב פעילות גופנית ושמירה על הבריאות.

ראש העיר ניר ברקת אומר כי המהלך יעודד את היצירתיות. "בכל העולם מפתחים שיטות ניהול ועבודה חדשות ששוברות את קירות המשרדים הישנים ומאפשרות יצירתיות ושינוי אווירה. זה מביא לאיכות גבוהה יותר, יעילות, עליה בשביעות הרצון של העובדים, וכמובן גם לכושר גופני ובריאות. אני בטוח שגם בתחומים האלה מציון תצא תורה".

מנכ"ל העירייה אמנון מרחב מסביר כי מדובר בפרוייקט שמטרתו להפוך את העיר לבריאה יותר, , לצד הכנסת שיטות עבודה מתקדמות וחדשניות ושיפור של השירות לתושבים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.