ירושלים: הושלמו היתרי הבניה של פרויקט היוקרה 'האחוזה'

פרויקט היוקרה 'האחוזה' ממוקם במתחם בו שכן בעבר אולם האירועים 'האחוזה' שברח' אהליאב ומוקם על ידי חברות הנדל"ן 'אקה נדל"ן' בבעלות אליהו קליין וחברת 'טעמן נדל"ן'. מתחם הבנייה מתפרש על שטח כולל של 8 דונם וזכויות הבנייה הינן 27,000 מ"ר, 143 יח"ד ב-4 בניינים. על התכנון האדריכלי הופקד משרד האדריכלים המוביל איילי-איצקין המתמחה בבנייני יוקרה למגורים.

מיקומו הנדיר של הפרויקט בלב ירושלים, יחד עם רמת הגימור הגבוהה, הביאו לביקוש גבוה מצידם של משפרי דיור רבים כמו גם תושבי חו"ל, שראו בכך הזדמנות להשתקע בלב הבירה, בדיור איכותי ובסמיכות לריכוזים התורניים הגדולים של מרכז העיר. בשלב הראשון של השיווק נמכרו למעלה מ-60% מהיצע הדירות בפרויקט, ובשלב השני שנפתח לא מכבר קצב השיווק מרשים מאד .

כזכור, חברת הבנייה 'אשטרום' זכתה במכרז לביצוע עבודות הבנייה בפרויקט היוקרתי, בו התמודדו חברות רבות ביניהן: דניה סיבוס, תדהר, האחים אלה, רובין לנדסמן ומעוז דניאל. 'אשטרום' הגיעה לקו הגמר בזכות שורה של מיזמי בנייה יוקרתיים ומובילים שמבצעת החברה, והציבו אותה בראש טבלת חברות הבנייה כחברה עם יכולת מוכחת בביצוע קפדני ורמת גימור גבוהה ומדויקת במיוחד. החברה עמדה בכל תנאי המכרז, כולל הקמת מחלקה ייעודית של שירות לקוחות, למעקב  אחר שביעות רצונם של הרוכשים, עד לאכלוס כולל תיקוני בדק.

עם קבלת היתרי הבניה והכשרת הקרקע, ולאור ניסיונה הרב של 'אשטרום' בביצוע מהיר של הקמת שכונות יוקרה, הצפי לסיום בניית הפרויקט – עד 30 חודשים לכל היותר. עבודות הבנייה יחלו באופן מיידי, כאשר אתגר הביצוע הוא בניית הפרויקט כולו כמכלול אחד, בקצב מואץ ובסטנדרט גבוה במיוחד. היעד שנקבע נראה סביר ישים ואפשרי, כולל גימור של שטחי הגינון בפרויקט.

לכתבנו נודע, כי הידיעות על קבלת היתרי הבניה והכשרת הקרקע הביאו לגל התעניינות נוסף במשרדי המכירות, וזאת לאור העובדה כי חלקן הגדול מ- 143 יח"ד שהוצעו למכירה כבר נחטפו.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.