ירושלים: התושבים החרדים חסמו את הכניסה לשכונה

תושבים חרדים משכונת רמות זועמים על עיריית ירושלים. לטענתם, העירייה פלשה לשטח פרטי של הבניין שלהם. הבוקר הם חסמו את הכניסה לשכונה

תושביה החרדים של רחוב שרייבר בשכונת רמות בירושלים, זועמים על העירייה. לטענתם, עובדי העירייה השתלטו להם על חניית הבניין.

תושב הבניין המדובר, בועז יפה, מספר ל'אקטואליק' את השתלשלות הפרשה: "רחוב שרייבר הוא רחוב פרטי לדיירי הבניין, והוא רשום בטאבו ללא זכויות מעבר לציבור

"פתאום, ביום אחד בהיר לפני כמעט שנה, הגיעו עובדי עיריית ירושלים והקימו במקום גדרות פח על שטח פרטי של 250 מ"ר, והבעיה היא שאנחנו הדיירים נשארנו ללא מקום חנייה".

הסיבה היא בית ספר שאמור לקום במקום ועובדי העירייה עובדים במרץ לקראת פתיחתו. מנגד, התושבים חוששים בדיוק מזה, שבית הספר יקום, ובכל בוקר יבואו למקום 100 רכבים ויעצרו לחלוטין את תנועת התושבים.

לדברי יפה, "מאז, כמעט שנה, המצב הולך ומחמיר. העירייה פגעה בכביש הפרטי, הציבה טרקטורים בשטח החנייה, רכבים שלהם גדרות וכו', ואנחנו לא יודעים מה לעשות".

עוד הוא מספר: "נפגשנו הרבה פעמים עם נציגי העירייה במטרה אחת, להפסיק את הפעילות בשטחנו ולהעבירה לרחוב רקנאטי שבבעלות העירייה, אבל העירייה דוחה אותנו שנה שלימה.

"אתמול, אחרי סבל רב, קיבלנו הנחייה ברורה וחד משמעית מעורך הדין שלנו, מר שרשבסקי, למנוע בגופנו וברכבנו כל גורם שאינו מדיירי הבניין.

"העירייה מאיימת שתשלח רכב גרירה לגרור את הרכבים ולאחסן אותם ל-30 יום בחניון של העירייה".

כאמור, הבוקר,  כהפגנה, התושבים אפילו חסמו בגופם את הכניסה לשכונה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.