"ירושלים חזקה עם אלקין": קמפיין הבחירות החדש

השר זאב אלקין משיק את קמפיין הבחירות הרשמי שלו לראשות העיר ירושלים, בסימן ניצחון בסקר של קמיל פוקס

השר לענייני ירושלים, זאב אלקין, משיק הבוקר את קמפיין הבחירות שלו לראשות עיריית ירושלים תחת הסלוגן: "ירושלים חזקה יותר עם אלקין".

במודעה שיוצאת במסגרת השקת הקמפיין מופיע אלקין כמי שיביא יותר תקציבים לירושלים, לעומת המועמדים האחרים שרק מבטיחים זאת, בעזרת הניסיון הרב שצבר בניהול מערכות ציבוריות גדולות בתקציבים של מיליארדי שקלים. עוד מופיע בקמפיין כי רק אלקין מסוגל לעמוד במשימה של ניהול העיר המורכבת ביותר בעולם, לאחר שפתר את המשברים המורכבים ביותר בממשלה ובכנסת, כיו"ר הקואליציה וכיד ימינו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

הקמפיין נועד ליצור בידול חזק בין אלקין לשאר המועמדים בשאלת ההתאמה לתפקיד ראש העיר.

במסגרת סקרי עומק של מטה אלקין, עלה, כמובן (סקר מוזמן על ידי המועמד תמיד יביא תוצאה מחמיאה), כי רוב מכריע של הירושלמים רואה באלקין בעל הניסיון הרב ביותר בניהול מערכות גדולות והיחיד מבין המועמדים שיוכל להביא תקציבים גדולים לירושלים ולטפל בבעיות המורכבות בעיר.

הקמפיין יעלה במגוון מדיות בעיר ביניהם אוטובוסים,ברכבת הקלה,שילוט חוצות על בניינים מרכזיים ובלוחות המודעות בשכונות.

לפני כשבועיים פורסמו תוצאות סקר שערך פרופ' קמיל פוקס בקרב 603 נשאלים מכלל המצביעים בירושלים. הסקר מעניק את הניצחון לאלקין, ברוב גדול ובכל התרחישים.

בסקר, שהינו הראשון שנערך לאחר כניסתה של רחל עזריה למירוץ ובודק גם את סיכוייו של המועמד החרדי יוסי דייטש, השר לענייני ירושלים זאב אלקין מוביל עם 27% כאשר אחריו המועמד החילוני עופר ברקוביץ' עם 23.5%, יוסי דייטש עם 18.1% והרחק מאחור משה ליאון עם 17.5%.

בתרחיש שיהיו רק שלושה מועמדים: אלקין, דייטש וברקוביץ', מוביל אלקין עם 36.8%, כאשר אחריו ברקוביץ' עם 33.2% ויוסי דייטש עם 30.0%.

במקרה של סיבוב שני נבדקו שני תרחישים. אם יתמודדו זאב אלקין ויוסי דייטש, מביס אלקין את דייטש עם 61.2% כאשר לדייטש יש רק 38.8% אחוזי תמיכה.

ובתרחיש שהמתמודדים הם זאב אלקין  ועופר ברקוביץ', אלקין זוכה לרוב של  61.8% לעומת עופר ברקוביץ עם 38.2%.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.