פעילי להב"ה מחו – המשטרה תפסה סכין

פעילי ארגון להבה מחו הערב כנגד אלפי משתתפים שהגיעו לציין את מצעד התועבה בירושלים. המשטרה עצרה 15 פעילים, בחיפוש שבוצע נתפס על אחד מהם סכין. צפו בתיעוד

פעילי ארגון להבה מחו הערב כנגד אלפי משתתפים שהגיעו לציין את מצעד התועבה בירושלים.

איתמר בן גביר אומר בראיון ל'אקטואליק' כי זה לא גאווה זה תועבה. אנחנו מרחמים עליהם. באנו למחות על ביזוי של הציביון הייחודי והדתי של ירושלים.

איתמר בן גביר מביע את מחאתו בראיון ל'אקטואליק' כנגד סוטי הגאווה. צפו

‎Posted by ‎אקטואליק – Actualic‎ on‎ חמישי 3 אוגוסט 2017

במשטרה טוענים כי במסגרת ההערכות המורחבת והודות לערנות ומקצועיות השוטרים עוכבו לחקירה עד כה 12 חשודים שנבדק חשד לפיו ביקשו לשבש ולפגוע במהלכו התקין של המצעד.
בחיפוש שבוצע נתפס על אחד מהם סכין. לא ברור אם הוא התכוון לבצע פיגוע דקירה

כלל החשודים עוכבו לחקירה ביחידות המחוז.

בהודעת המשטרה נמסר כי המשטרה ממשיכה בהערכות המוגברת לכל אורך המסלול ומקומות הכינוס והסיום במטרה לאפשר קיומו של מצעד בטוח .

במקביל, נערך באותה שעה כנס תפילה וזעקה וסליחות בהשתתפות הרבנים כנגד מצעד התועבה, בעצרת שתתקיים בבית הכנסת היזדים ישתתפו  הרב דוד בצרי ראש ישיבת השלום  הרב שלום ארוש הרב אלתר שטרן  והרב יעקב עדס  התפילה תתקיים ביזדים בשעה 5 בערב בהשתתפות מאות.

 

 
צילום: חיים גולדברג

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני לא חושבת שאתם צריכים להתייחס לנושאים הללו!

  זה לא מתאים.

  צ |
  הגב
 2. תועבה

  וואי תפסו על אחד סכין? וואי אסון לאומי להוציאו להורג!!!. זה נראה שכאילו הם רוצים שידקרו אותם. תמיד לפני מצעד תועבה כזו או אחרת יש איזה כתבה שמלבה שנותנת כותרת "בואו בהמוניכם לדקור אותנו". יש לי בשורה בשבילכם: אתם לא מעניינים אותנו. אנחנו פשוט מוחים ומעמידים את הדת והתורה ואומרים איך התורה קוראת לזה "תועבה". וככה אנו אומרים אין לנו חלק בתועבה הזו שאתם תקבלו את עונשיכם לבד. תמיד במצעד התועבה לוקחים מה שנוח להם מהתורה "ואהבת לרעך כמוך" רק שהם שכחו כמה פסוקים לפני זה מדובר על משכב זכר שזה באותו תורה שממנו הם לקחו את הפסוק הראשון שהם לקחו. אבל אי אפשר להגיב לליצנים.

  תועבה |
  הגב