ירושלים: מאות בחורי ישיבות במסלול אופניים (תמונות)

במיזם של "עיריית ירושלים:" תלמידי ישיבות השתתפו במסלול אופניים ייחודי ומאתגר בבין הזמנים צפו בתיעוד

בתחושת סיפוק גדולה חזרו כ- 1,000 בחורי ישיבות ממסלול האופניים שנערך לקראת סיום בין הזמנים- יום חמישי כ"ה תשרי  מהכניסה להר איתן בסמוך לחנית הסטף ועבר במסלול מעגלי של 15 קילומטרים מסביב לכל הר איתן. מיזם זה הינו חלק מקידום המודעות לאורח חיים בריא שנערך זו השנה השישית  על ידי המחלקה הספורט החרדי של עיריית ירושלים בשיתוף 'מאוחדת'. הפרויקט קיבל אישור רבנים ואנשי חינוך תוך כדי הקפדה על כל כללי הקדושה והצניעות. לאור חזונה של מאוחדת להקניית כללים והעלאת המודעות לאורח חיים בריא, חברה מאוחדת למיזם והעמידה לאורך המסלול אחים מוסמכים שאיפשרו למשתתפים קיום בדיקת מדדי לחץ דם, גובה ומשקל.

באירוע השתתפו  סגן ראש עיריית ירושלים מאיר תורגמן , חבר מועצת העיר ומחזיק תיק ספורט חרדי ר' מיכאל מלכיאלי, מנהלת מחלקת הספורט חרדי בעיריית ירושלים הגב' דגנית פחימא, מטעם מאוחדת השתתפו: מנהל אגף שיווק ושירות ב'מאוחדת' רון שולויס, מנהלת שיווק במגזר החרדי הגב' מאשי קידר  ומנהל השיווק במחוז ירושלים ר' משה ברים.

חבר מועצת עיריית ירושלים ומחזיק תיק ספורט חרדי ר' מיכאל מלכיאלי:" לתושבים החרדים של העיר מגיע גם מן דין ולא לפנים משורת הדין להנות מן שלל אירועים ופרויקטים מאתגרים המתאימים לאורח חייהם עליהם חונכו דורי דורות. בהזדמנות זאת, אני רוצה להודות לראש עיריית ירושלים ניר ברקת על תמיכתו האיתנה במחלקת ספורט חרדי מתוך ראיה רחבה כי התושבים החרדים שווים כשאר התושבים". כמו כן, שיבח את הנהלת 'מאוחדת' על השקעה רבה במיזם, מתוך הבנה רחבה כי למבוטחים החרדים מגיע שלל פעילויות ושמירה על אורח חיים בריא. סגן ראש העיר מר מאיר תורגמן נשא אף הוא דברים שבהם ציין את התפעלותו הרבה מהמיזם המושקע.

הגב' דגנית פחימא מנהלת המחלקה לספורט חרדי בעיריית ירושלים: "עיריית ירושלים משקיעה רבות בתחומי הפעילות הגופנית לכלל המגזר החרדי, מתוך מטרה נעלה של העלאת המודעות לשמירה על הגוף והנפש, ההיענות לפעילויות האתגריות אותן מקיימת המחלקה בכלים ובתנאים ההלכתיים המתאימים הן עדות לצורך בתחום בו הצמא רב, אני שמחה שיש מודעות ציבורית לפעילות גופנית ומבחינתנו הבחורים הם הדור הבא דור מודע ופעיל היודע לשלב בין אורח חיים תורני לבין פעילות גופנית נכונה ומדודה. מאוחדת הינה שותפה לחזון זה באופן פעיל רגיש ומודע לצרכיו של הציבור החרדי ".

 

מלכי 6 מלכי 4 מלכי 2 מלכי

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.