ירושלים: ערבים השליכו אבן על רכב – פעוטה נפגעה קשה

שעה 17:11 התקבלה במוקד מד"א מרחב ירושלים קריאה על פעוטה שנפגעה בראשה מאבן בדרך הרכבת בכניסה לשכונת ארמון הנציב בירושלים.

עם קבלת הקריאה הוזנקו למקום חובשים ופאראמדיקים כונני מד"א הרכובים על אופנועים ובמקביל ניידת טיפול נמרץ של מד"א.

החובשים והפאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לביה"ח הדסה עין-כרם פעוטה כבת שנה ו-11 חודשים במצב בינוני-קשה עם חבלת ראש כשהיא מעורפלת הכרה.

פאראמדיק מד"א, רפאל הרבסט, שטיפל בילדה, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו אישה שמחזיקה בזרועותיה תינוקת כבת שנתיים עם חבלה מדממת בראש, היא הייתה אפאטית ובהכרה מעורפלת. הענקנו לה טיפול רפואי במקום. סיפרו לנו שהיא נפגעה מאבן גדולה שפגעה לה בראש כשנסעה ברכב עם אמא שלה ושני אחיה שישבנו לצידה במושב האחורי של הרכב. לאחר טיפול רפואי ראשוני התחלנו בפינוי תוך טיפול רפואי בניידת טיפול נמרץ. בדרך לבית החולים הדסה עין-כרם תוך כדי הטיפול היא החלה להתאושש וחזרה להכרה, העברנו אותה לחדר הטראומה בבית החולים כשהיא במצב בינוני".

ראש עיריית ירושלים ניר ברקת התייחס לאירוע האבנים:"המשטרה לא עושה מספיק, לא עוזר שעוצרים את מפגעי האבנים ומשחררים אותם לאחר מכן".

עוד הוסיף ברקת כי עיריית ירושלים תעשה הכל ותתמוך במשטרה על מנת להחמיר ממשית את עונשם של אותם ערבים שמיידים אבנים ופוגעים בכלי רכב.

ראש הממשלה נתניהו אמר בתגובה: הדבר הראשון שהייתי רוצה זה לאחל החלמה מהירה ושלמה לתינוקת הקטנה שנפצעה על ידי פושעים כאן בירושלים, אנחנו נמצא את הפושעים הללו ונביא אום לדין. אנחנו נשמור על העיר שלנו. אני חושב שנוכחתם בוודאי בימים האחרונים של כוחות הביטחון, גורם לכך שיש הרבה פחות אירועי טרור, כוחות הביטחון מתקדמים במציאת בני עוולה, הם מצליחים לעשות זאת וגם כאן יצליחו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.