ירושלים: עשרות מפגינים חסמו את רחוב הנביאים – שוטרים פעלו נגדם

כמידי שבת, רגילים תושבי אזור הגאולה והסביבה, לראות מידי שבת בצהרים עשרות מאנשי חסידי 'תולדות אהרן' ושאר החסידויות הירושלמיות תושבי מאה שערים, כשהם יורדים לכיוון צומת הרחובות ישעיהו והנביאים, במטרה להפגין כנגד חילולי השבת של הרכבים הנוסעים במקום.

גם השבת זה אירע, אלא שהשבת זה עלה דרגה: משום מה, הגיעו השבת עשרות רבות של חרדים להפגין במקום – שלא כמו בכל שבת שישנו מיעוט קולני בלבד – והמפגינים נתקלו הפעם בכח הקשה שהפעילה נגדם המשטרה, שכמובן לא אישרה ולא מאשרת מידי שבת את ההפגנה הזו, בעיצומה של השבת.

השבת, מה שניסו המפגינים היה לחסום כליל את רחוב הנביאים, אולם כח המשטרה מנע מהם, כאשר הפעיל כח נגד כמה מהמפגינים, והדבר הסתיים יחסית בשקט, וללא פצועים משני הצדדים.

 

בתמונה: הפגנה. צילום: פלאש 90

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בס"ד

  התפתחות דרמטית בגולובנציץ: מאות שברי עצמות נמצאו ……

  בימים האחרונים קורים דברים דרמטיים בבית הקברות בבית שמש הקרוי "מתחם גולובנציץ" מבלי שהציבור יהיה מודע לשום לפרטים.

  אבל כעת הגיע הזמן לחשיפות …

  האם זכור לכם העדויות מיענקי פלאי, ואברהם נחמני, מחללי הקברים בגולובנציץ שאין זכר שם למערות קבורה?

  זכור לכם העדויות המשוכתבות של שמשון רביץ ורב בשם "אבא שאול" שניפו את העפר של המערות ואח"כ אמרו שלא מצאו כלום?

  זכור לכם מכתבו של זלמן קורן (הליצן) שיתכן שהמערות הם בורות תבואה, ואולי בית קברות לכלבים?

  זכור לכם קביעתו של האנתרופולוג של רשות העתירות יוסי נגר לשלום פריד (יועצו של נפתלי בנט לענייני קברים) שפורסמה שהעצמות הם רק של בעלי חיים?

  זוכרים שפורסמה עדותו של נחמני להגר"א פוזן שליט"א שמצאו עצמות במקום י, ענקי פלאי הכחיש זאת מכל וכל?

  כעת המציאות האמיתית טופחת להם בפנים .

  כעת ניתן לחשוף שבסוף שבוע שעבר נכנסו בחשאי כעשרה אברכים יראי שמים מפקחים לעניני קברים, ונכנסו למערות הפתוחות (כאשר פלאי והשומרים לא היו במקום) והזדעזעו למראה עיניהם, כאשר "מאות ואולי אלפי שברי עצמות מונחים באלות" (כדים של גומי, בתוככי המערות, מעורב בעפר, מיד האברכים החשובים עשו במקום "ליקוט" עצמות כמה שאפשר, והביאו את שברי העצמות לר' ישראל אייזנבאך שליט"א הפקח הוותיק "של אתרא קדישא" זה כמעט 40 שנה, אשר קבע נחרצות שזה עצמות אדם!!! ומיד הביאו את כל העצמות להגאון הגדול רבי יהושע רוזנברגר שליט"א חבר בד"ץ העדה החרדית ירושלם, אשר הזדעזע למראה עיניו.

  מיד "הגר"י רוזנברגר שליט"א הורה לעדים לסור לבתי הגאב"ד וחברי הבד"ץ שיגבו מהם עדות ולהראות להם את הזוועה המתחוללת בבית שמש בבית הקברות הקדמון. שומו שמים איזה חילול קברים יש כן ואין פוצה פה ומצפצף.

  אמש שוב נכנסו אברכים בעלי מסירות נפש, לאתר חפירות הקברים בבית שמש, ואז כבר פגשו את הבר נשי ענקי פלאי אשר החל להכותם על ימין ועל שמאל, והאברכים הצליחו להיכנס למערכה, ונדהמו לראות שמדובר במערות גדולות שנכנסו שם בבת אחת 6 אברכים (שזה מפריך את השקרים הגלויים, שהמקום אינו ראוי לקבורה יהודית) וגם שם נמצאו עצמות רבות אשר לקטו וצולמו בכדי להראותם לרבנים .

  בשעת כתיבת השורות, העדים שראו את הזוועה במו עיניהם וליקטו את מאות העצמות, נמצאים אצל מרן הגאב "ד ירושלים וחברי בד"ץ העדה החרדית אשר גובים מהם עדות על מה שראו בבית שמש.

  וכעת יענקי פלאי אשר כבר אתמול תפס את השבר אליו נקלע, כאשר כל השקר שהוא מפיץ זה חודשים שלא מוצאים שם עצמות מתמוגג לה מול עיניו, ונמצא במצוקה, לכן החליט להביא את הגאון הגדול רבי משה שטרנבוך שליט"א ראב"ד העדה החרדית ירושלם עיה"ק, למקום, כדי להצטלם אתו ביחד, וראה זה פלא, במהלך כל החודשים לא מצאו (לפי דברי פלאי ונחמני) שם עצם שום רמז לעצם אפילו לא שום דבר הדומה לעצם (כך כותב שמשון רביץ בעצמו) ופתאום היום כאשר הגר"מ שטרנבוך שליט"א הגיע נחשף גולגולת במקום. (ממש נס נגלה מן השמים) איזה מצחיק.

  כל התרגיל הנבזי של מציאת גולגולת (אשר כעת מתברר שלפני שהגר"מ שטרנבוך שליט"א הגיע למקום שיחק עם העצמות ובבורות ממפליגה לא ידע איך להניחם בכדי שיראה כראשו בין ברכיו) נעשה אך ורק בכדי לטשטש את דעת הציבור ודו"ק.

  עכשיו הם עוד רוצים להמשיך להטעות הציבור, תראו: כאשר חדשים משקרים ואומרים שאין שום זכר כלל לעצמות, וכעת פתאום כבר מוצאים עצמות? כבר לא טוענים שזה בורות של תבואה, שזה בית קברות לכלבים, או מערות רקות. וראה זה פלא כעת כבר יש שם עצמות אדם!!!

  ובס"ד לעומת זאת הגר"ד שמידל שליט"א טוען כבר מין הרגע הראשון כבר לפני שנתיים וחצי, שהמקום הוא 100% בית קברות קדמון, והמערות הם מלאים בעצמות אדם!!!

  כעת הוכח בבירור גמור שאין עליו שם תשובות, שהגר"ד שמידל שליט"א הבין מראש מה שהחכמולוגים החדשים השכילו כעת להבין, והוא צדק כל הזמן, וממשיך לצדוק ואין שם היתר בעולם על פי תורתנו הקדושה לחפור שם. וברור שכל אלו שיקנו שם דירות הרי הם מחללי שם שמים ברבים ועתידין ליתן את הדין ח"ו .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב