ירושלים: רוכב אופניים נפצע על פסי הרכבת הקלה

חברת סיטיפס שמפעילה את הרכבת הקלה בירושלים הודיע הבוקר כי רוכב אופניים שנפל על מסילות הרכבת הקלה בסמוך לגבעת התחמושת ובשל כך גרם לעיכוב בתנועת הרכבות. בתום האירוע, הרכבת חזרה לפעול בשירות מלא. נסיעה באופניים על המסילות הינה אסורה ואנו קוראים לציבור לא לסכן עצמו ואחרים ולא לרכוב על אופניים בתחום מסילות הרכב {הרכבת הקלה}

חברת 'סיטיפס' שמפעילה את הרכבת הקלה בירושלים הודיע הבוקר כי רוכב אופניים שנפל על מסילות הרכבת הקלה בסמוך לגבעת התחמושת ובשל כך גרם לעיכוב בתנועת הרכבות. בתום האירוע, הרכבת חזרה לפעול בשירות מלא. נסיעה באופניים על המסילות הינה אסורה ואנו קוראים לציבור לא לסכן עצמו ואחרים ולא לרכוב על אופניים בתחום מסילות הרכבת.

מהחברה הוסיפו ושבו להזהיר את כל רוכבי האופניים בעיר שמרבים -חרף האיסור- להשתמש בפסי הרכבת הקלה זכרו: לא עוברים את קו הבטיחות ולא נכנסים לתחום המסילות!

הקריאה התקבלה במוקד 1221 של איחוד הצלה ובמקביל הוזנק אמבולנס מד"א כונן איחוד הצלה חזי רוט שהגיע לנפגע טיפל בו ואיבחן שברים בצלעות ובאגן. עקב אופי הפציעה קשיים בנשימה ועילפון הוזנקה גם ניידת טיפול נמרץ למקום הפצוע פונה במצב בינוני לחבירה ובהמשך לבית החולים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.