ירושלמים הודיעו: תומכים בעזריה לראשות העיר

הנהלת תנועת ירושלמים מברכת את ח"כ רחל עזריה ותומכת במועמדותה לראשות העיר ירושלים. עזריה נבחרה ע"י הנהלת הסיעה ליו״ר הסיעה ותוביל את תנועת ירושלמים בבחירות הקרובות.
עזריה הקימה את ירושלמים לפני למעלה מעשר שנים ותעמוד בראשה בבחירות הקרובות.

הנהלת תנועת 'ירושלמים' הודיעה כי היא תומכת בח"כ רחל עזריה במועמדותה לראשות העיר ירושלים. עזריה נבחרה ע"י הנהלת הסיעה ליו״ר הסיעה ותוביל את תנועת ירושלמים בבחירות הקרובות.
עזריה הקימה את ירושלמים לפני למעלה מעשר שנים ותעמוד בראשה בבחירות הקרובות.

בהודעת הסיעה נאמר כי לח"כ עזריה רקורד של פעילות ציבורית רבת שנים למען תושבי ותושבות ירושלים ומביאה איתה עשייה ציבורית רבת שנים למען העיר ירושלים.

בעשייתה בכנסת ח"כ עזריה התבלטה כחברת הכנסת הירושלמית, והובילה סדרת מהלכים משמעותיים למען ירושלים, צברה ארגז כלים וניסיון ארצי לטובת תפקידה הבא כראש העיר ירושלים.

תגובת הרב אהרון ליבוביץ׳, יו״ר הנהלת ירושלמים:אני מברך על החלטתה של רחל עזריה להתמודד לראשות העיר בראש תנועת ירושלמים. ירושלים זקוקה יותר מתמיד לחזון וליכולות שרחל מביאה, ואני משוכנע שהבוחרים יבינו זאת היטב. כחברת כנסת העיר ירושלים העסיקה מאוד את רחל, והיא תמיד הייתה זמינה עבורי כשעמדתי בראש ירושלמים. אני רוצה להוקיר ולהודות לפלר חסן-נחום שהנהיגה את הסיעה בשנה האחרונה במסירות רבה. אני גאה בסיעת ירושלמים שבאופן עקבי שמה נשים בראש הסיעה.״

תגובת ח"כ עזריה יו״ר ירושלמים והמועמדת לראשות העיר ירושלים: "אני שמחה, נרגשת ומודה לחברי בסיעת "ירושלמים", לחברי ההנהלה ובראשם הרב אהרון ולפעילים הרבים על התמיכה שלהם בהתמודדות שלי לראשות העיר ירושלים.
תודה מיוחדת לגברת פלר חסן-נחום על הפעילות הרבה שלה בשנים האחרונות בסיעה, למען העיר ירושלים ותושביה.

הייתה לי הזכות להקים לפני עשור יחד אתכם את סיעת ׳ירושלמים׳, יחד הובלנו מהלכים חשובים למען תושבי ירושלים. אני גאה ומתגאה שגם היום, אתם השותפים שלי למסע ובטוחה כי יחד נמשיך לעשות דברים טובים למען כל תושבי ירושלים.״

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.