ירושלמים מאיימים לפרק את הקואליציה

בעקבות הודעתו של ראש העיר ניר ברקת כי יסגור בשבתות את המרכולים במרכז העיר בתוך שלושה חודשים חברי סיעת 'ירושלמים' מאיימים לפרק את הקואליציה { דרמה בספרא }

דרמה בספרא: בעקבות הודעתו של ראש העיר ניר  ברקת כי יסגור את המרכולים במרכז העיר בשבתות בתוך שלושה חודשים  חברי סיעת 'ירושלמים' מאיימים לפרק את הקואליציה – כך חושף גלי צה"ל

על פי  הדיווח של מיכאל שמש במהלך ישיבת  הסיעה אמר סגן  ראש העיר תמיר ניר (ירושלמים) לברקת כי מהלכיו האחרונים יביאו לפירוק הקואליציה העירונית.

היועץ המשפטי  של עיריית ירושלים קבע כי תבוצע אכיפה למרכולים שלא שומרים על חוק העזר העירוני, בתוך לשושה חודשים היא תיכנס לתוקף , בנוסף , יופססקו ההקרנות בקריית יובל.

הנציגים החרדים קיבלו תיאבון והביאו הצעה שתבוא בשבוע הבא לישיבת מועצת העיר לפיה תופסק כל העברת תקציב למינהל יובלים, עד לפירוקו.

בהצעה נכתב כי מועצת העיר ירושלים רואה כערך עליון את שמירת השבת בעיר ירושלים ואת המשכו של הסטטוס קוו אשר היה נהוג שנים רבות בעיר, להימנע מחילולי שבת בפרהסיה בעיר, ומחזקת את ידי ראש העיר אשר הורה שלא לבצע חילולי שבת ברחבי העיר במתקנים עירוניים או על ידי גופים הפועלים מטעם העירייה וכשלוחותיה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.