הותר לפרסום: חייל צה"ל נהרג מירי חייל לבנוני • צפו בדברי מנהל ביה"ח

אמש בשעה 9:00 דווח על ירי בגבול הצפון מכיוון לבנון, רכב של צה"ל שעסק בסיורים בגדר חטף אש שנפתחה לעברו, בצה"ל בודקים את התקרית.

לאחר הירי זרמו למקום כוחות ביטחון רבים ונוכחות מוגברת עדיין מורגשת. תחילה חששו בצה"ל כי ישנה חדירה של מחבלים לגבולה של ישראל, אך לאחר בדיקות נוספות, האפשרות הזאת הוסרה.

כעת הותר לפרסום כי איש הביטחון ששהה ברכב נהרג מהירי. כמו שמעדכן ד"ר מסעד ברהום מנהל בית החולים גליל מערבי בנהריה."הגיע אלינו איש ביטחון במצב אנוש, המשכנו בפעולות החייאה במשך דקות ארוכות אך למרות מאמצי ההחייאה נאלצנו לבסוף לקבוע את מותו".

יצויין כי ביום חמישי האחרון נפתחה אש לעבר כוח צה"ל שסייר בגבול לבנון, באזור אצבע הגליל. לא היו נפגעים ולא נזק, החיילים השיבו אש למקורות הירי. כוחות של צה"ל הוקפצו למקום. מאוחר יותר התברר כי, ככל הנראה, מקור הירי היה ילדים שלכדו חיות בר.

דובר צה"ל בהודעה לתקשורת: "בשעות הערב אירעה תקרית ירי באזור ראש הנקרה. הירי בוצע ככל הנראה על-ידי חייל צבא לבנון. בשל הירי הועבר מסר חמור אודות האירוע לאו"ם, וכעת צה"ל ממשיך בחקירת האירוע, הוא דרוך לכל פעולה אשר תידרש ולא יסבול כל פגיעה באזרחי ישראל. צה"ל שומר לעצמו את הזכות להגיב בזמן ובמקום שימצא לנכון".

צפו במנהל בית החולים על האירוע – באדיבות רשת

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם ה' לא ישמור עיר שוא שקד שומר
  אין עוד מלבדו אסור לסמוך על המדינה הזאת!
  יהי זכרו ברוך..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כן כן בלה בלה בלה שמענו עליכם.. צה"ל שומר לעצמו את הזכות להגיב בזמן שבו כל אזרחי המדינה כבר לא ישראו בחיים… בושה פשוט בושה!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב