ירקות ופוטין: התקשורת בצפון קוריאה מתעלמת מתוצאות הפסגה

התקשורת בצפון קוריאה סיקרה אמנם את הפגישה ההיסטורית של קים ג'ונג און עם דונלד טראמפ, אך העדיפה להסתיר מאזרחיה את מסקנות הפגישה. תמונה עם טראמפ? בנתיים מעדיפים לדווח שם על גידול ירקות בחממות

התקשורת בצפון קוריאה סיקרה אמנם את הפגישה ההיסטורית של קים ג'ונג און עם דונלד טראמפ, אך העדיפה להסתיר מאזרחיה את מסקנות הפגישה.

אתמול התקשורת עוד דיווחה לאזרחים על "שיחות מעמיקות" עם האמריקנים, שנערכות "תחת ציפייה גדולה ברחבי העולם". אולם, כמה שעות אחרי הפסגה בחרו בעיתון לפרסם תמונות מהבילוי הלילי ברחובות סינגפור – אך טראמפ עצמו נאלם כאילו בלעה אותו האדמה. סוכנות הידיעות הממלכתית KCNA דיווחה על הברכה של קים לוולדימיר פוטין לרגל החג הלאומי "יום רוסיה". ובכתבה נוספת תואר בהרחבה על על גידול ירקות בחממות.

בנוסף, פורסמו 14 תמונות בשער העיתון "רודונג סינמון" שמזוהה עם מפלגת השלטון. קים נראה בתמונות כשהוא משוטט ברחובות סינגפור עם עוזריו קודם הפגישה עם טראמפ שתמונתו לא הופיעה משום מה.

עם זאת, בתקשורת של המדינה המוסגרת פורסמו מחמאות רבות לאירוח של סינגפור הקפיטליסטית. הפעם בניגוד לעבר, בעיתונות נתנו לתושבי המדינה המסוגרת המנותקת מהעולם החיצון את האפשרות לראות תמונות מהמדינה המסוגרת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.