צפו: המסר של הרבנית קולדצקי (וידאו)

הרבנית קולדצקי יוצאת מגדרה למען השבת ומפרסמת את דבריו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן: שקרא להקדים בקבלת שבת, "ישועת הדור הינה בהקדמת נרות שבת". {בשם הגראי"ל}

הרבנית קולדצקי יוצאת בקמפיין מיוחד לעידוד הדלקת נרות, תוך שהיא מצטטת את דבריה של  מרן הרב שטיינמן שליט"א,שאמר  כי "ישועת הדור האמיתית טמונה בהקדמת הדלקת נרות השבת".

המילים המעודדות נשמעו בפגישה מיוחדת בה התבשרה הרבנית ע"י מארגנות ארגון 'שמור', על הצטרפות אלפי נשים צדקניות למיזם הקדמת הדלקת הנרות.

בדבריה המרגשים הכבירה הרבנית בברכות למקדימות את כניסת השבת. "חשוב שתדענה נשים יקרות, כי 10 הדקות בהן הקדמתן את הדלקת נרות מסוגלות לישועה. ברגעים גדולים אלו אתן יכולות לבקש הכל ומשאלותיכן תתגשמנה בעז"ה". הוסיפה  בהתרגשות.

צפו בסרטון הנדיר

מיזם 'שמור' שהוקם לפני מספר חודשים בברכתה של הרבנית קולדצקי תחי', מעודד נשים צדקניות להקדים את כניסת השבת ב-10 דקות ולהביא ברכה לביתן.

במסגרת המיזם מקבלות המנויות תזכורות לגבי זמני ההדלקה המוקדמים, סיוע בטיפים לניצול הזמן בערבי שבתות וחגים מהיועצת הארגונית יעל זלץ ומעטפת תמיכה וגיבוש, המסייעים בהתמודדות עם האתגר המופלא.

הפעילות ב'שמור' מגוונת ומעניינת. בכל שבוע מקבלות הנשים שלוש תזכורות טלפוניות המסייעות להן לתכנן את הזמן לקראת שבת ולהכניסה באווירה נעימה. כל אחת שזוכה להדליק נרות מוקדם נכנסת להגרלה על מוצרים לבית, ואחת לכמה חודשים מוזמנת עם שאר חברות הארגון למפגש חוויתי בנושא השבת.

כאמור, לאחר הפגישה המרגשת בה נודע ביתר שאת על חשיבות הקדמת הדלקת נרות, הוחלט בארגון לפרסם את הדברים, כדי לזכות נשים צדקניות בכבוד השבת ובהכנסת ברכה לביתן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.