סערה במועצת העיר בני ברק; ראש העיר נזף בחבר המועצה רוחמקין (וידאו)

סוער מאוד בישיבת מועצת עיריית בני ברק, היה זה כשנציג הפלג הירושלמי חיים רוחמקין החל לדבר נגד דגל התורה ונגד ישיבת "אורחות תורה" שבנשיאות מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א בענין הרחבת הבניה של הישיבה וטען כי דגה"ת נותנים להם גיבוי.

כאן לא יכול להתאפק עוד ראש עירית בני הרב זייברט ואיים לעבר רוחמקין: "אם אתה תדבר נגד דגל התורה אני יוריד את ההצעה שלך מסדר היום".

כזכור לפני כמה שבועות סערו הרוחות לאחר שהתברר כי נציג סיעת בני תורה במועצת עיריית בני ברק משה מלאכי החבר בוועדה לתכנון ובנייה, התנגד לתוכניות ההרחבה של מבנה ישיבת "אורחות תורה" של מרן ראש הישיבה. וטען כי זה עלול יגרום לקשיי תנועה בציר מרכזי המהווה כניסה לעיר.

בתגובה אמרו בדגל התורה כי האיש מלאכי הוא "מרים יד בתורת משה", וביתד נאמן אף נכתב עליו כי גם המשכילים ומרשיעי ברית לא העזו לפעול כך נגד הקמת ישיבות ומוסדות תורה כמוהו.

צפו בוידאו הסוער מישיבת המועצה

[alooma ref="c33637ec3774dca514cd7fa7299e966c.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הם נלחמים בעסקים של יעקב ו. שבונה בחסות אורחות תורה, אל תכסו את האמת…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כאשר הם יצרו מחלוקת. הם טענו כי חייבים להראות שיש ציבור הנאבק בגיוס,כיום מתברר שכל מטרתם לחרחר ריב ולחפש מתחת הבלטות כיצד להלחם בגדולי ישראל.

  הם נלחמים בגדולי ישראל בשיטות שארה"ב נאבקת באלקעידה.נלחמים מלחמה כלכלית :בנקים,חריגות בניה,פרוצדורות חוקיות,איתור בעיות חוקיות.משפטנים שוקדים לתפור "תיק" לכל אחד מהפעילים.

  והנה כאן,שומו שמים!!!!!!!! נאבקים בשיטות המיועדות לעברינים בישיבתו של רבן של ישראל שבכוח תורתו נושא על שכמו את כלל ישראל

  לדראון עולם תזכר כמי שלחם נגד ישיבתו של קודש הקודשים מרן הגאון רבי אהרון ליב שטינמן יאריך השם שנותיו עד ביאת גואל צדק.

  שלא תבואו בטענות על הסירוב ללמוד בישיבות שלכם.איך אפשר להיות שאננים מול הנסיונות להכניס את עולם התורה למערבולת של מחלוקת ורשעות.

  כלל ישראל עמד בכל הדורות בנסיונות מול הקמים עלינו לכלותינו ונמשיך לעמוד כחומה בצורה מול הנסיונות המרושעים להציק ולעורר מדנים מיותרים.

  כע |
  הגב
 3. בואו נתחיל לפרט מה הם עשו עד עתה: בחרו בברקת, מעכבים התפתחות ישיבת אורחות תורה, בוחרים ברב צ"ד לירושלים, ובעיקר גורמים לירידה באמונת חכמים. הספקים לא רעים אהה!!!!

  אביהו |
  הגב
 4. העץ ניקים סוגרים ישיבות בב"ב אין להם למחבלים מה לעשות זה הדאגה היחידה שלהם….
  רחמנא ליצלן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. זייברט אתה חחחזזזקקקק!!!!
  תכניס לעציצים חזק חזק!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב