"הקואליציה של 61 ח"כים יציבה"

במלאת שנה להקמת הממשלה, נערכה הישיבה השבועית ברמת הגולן, שם התייחס נתניהו לממשלה הצרה והכריז כי הגולן שייך לישראל. { הממשלה בגולן}

במלאת שנה להקמת הממשלה, נערכה הישיבה השבועית ברמת הגולן, שם הצהיר ראש הממשלה  בנימין נתניהו כי "הגיע הזמן שהקהילה הבינלאומית תכיר סופסוף בכך שהגולן יישאר לצמיתות תחת ריבונות ישראל".

"בסביבה שאנחנו נמצאים בה ישראל היא הגורם המייצב – הפתרון ולא הבעיה", הדגיש נתניהו. "‏אני מעביר מסר ברור: רמת הגולן תישאר לעד בידי ישראל, ישראל לא תרד לעולם מרמת הגולן".

לאחר מכן, נתניהו התייחס לקואליציה הצרה ועקץ את מתנגדיו, "מי שקיווה שממשלה עם קואליציה של 61 ח"כים לא תחזיק מעמד, התבדה", אמר נתניהו והדגיש "היא חזקה ותמשיך להיות כזאת".

שרת המשפטים איילת שקד אמרה במהלך הישיבה כי "אנחנו קוראים להכרה בינלאומית בגבולה הצפוני של ישראל".

באותה שעה,, ביישוב מג'דל שמס התקיים הבוקר מפגן תמיכה במשטר אסד בסוריה, בו השתתפו מאות בני אדם מהיישובים הדרוזיים באזור. במהלך ההפגנה הונפו דגלי סוריה, ותמונותיו של הנשיא בשאר אסד. המפגן התקיים לרגל עיד אלגלאא – יום השנה בו מזכירים הסורים את סיום המנדט הצרפתי באדמות סוריה.

 

"בזמן שנתניהו וממשלתו עושים את הישיבה השבועית שלהם ברמת הגולן על מנת שהיא תישאר ישראלית, אנחנו אומרים שרמת הגולן היא סורית וצריך להחזיר אותה למולדת שלנו", אמר אחד המפגינים לחדשות 2 Online.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.