ישיבת ממשלה ראשונה ללא יש עתיד

לאחר פיטורם של שרי יש עתיד והתנועה פלוס שרים ששוהים בארה"ב נותרו כסאות רבות מיותמים בשולחן הממשלה..

לאחר פיטורם של שרי יש עתיד והתנועה פלוס שרים  ששוהים בארה"ב נותרו כסאות רבות מיותמים בשולחן הממשלה..

ראש הממשלה נתניהו פתח את הישיבה:  "אנחנו עוקבים אחרי המזרח התיכון ואחרי מה שמתרחש בקשב רב, באוזניים כרויות, בעיניים פקוחות – והרבה מאוד מתרחש. אנחנו נישאר כל הזמן עם יד על הדופק ואנחנו נטפל באיומים הללו והאתגרים הללו שאינם לוקחים פסק זמן. אנחנו נטפל בהם באותה אחריות שטיפלנו בהם עד עכשיו".

 

נתניהו סיפר כי  שוחח בסוף השבוע עם רעייתו של יונתן פולארד, אסתר, לאחר שהמרגל הישראלי פונה לבית החולים לאחר שאיבד את הכרתו: "אמרתי למזכיר המדינה קרי שהבריאות הרופפת של יונתן פולארד היא סיבה נוספת להוציא אותו אל החופש. יונתן איבד את הכרתו, הוא אושפז, הוא אדם לא בריא. הוא סובל מכמה מחלות בעת ובעונה אחת.

"הגיע הזמן, מכל הסיבות, אחרי 30 שנה, שיונתן פולארד ישוחרר ויהיה אדם חופשי. הוא שילם כבר את חובו והוא ראוי שיקבל לפחות את היחס שקיבלו אנשים אחרים במעמדו. אנחנו לא נפסיק לפעול עד שנחזיר אותו הביתה, כאן במדינת ישראל".

 

נתניהו שלח תנחומים לשר החוץ אביגדור ליברמן שאמו נפטרה ביום חמישי האחרון: "היא הייתה אחת הדמויות כמו נשות הראשונים הללו שעברו את התלאות הבלתי רגילות שעברו על עמנו. היא התגברה על כך, הגיעה יחד עם בעלה לארץ, הקימו משפחה שורשית והצליחו להתגבר על האיומים הגדולים עליהם באופן אישי, אבל שמאפיינים גם את האיומים שכוונו נגד העם היהודי. אני מאחל לאיווט שהוא יתגבר גם על הצער הזה באובדן אם. כולנו מכירים את זה, או לפחות רבים מאתנו מכירים את זה, ויודעים את גודל הכאב".

 

צילום: פלאש 90

 

 

. .

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.