נתניהו: "ישראל לא מחוייבת להסכם מול איראן" (משדר מיוחד)

נתניהו מגיב על ההסכם עם איראן: זוהי טעות היסטורית. אנחנו לא מחוייבים לעסקה הזאת, אנחנו לא מחוייבים לשום דבר מול האיראנים, כיוון שהם פועלים להשמדת ישראל".

ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף את ההסכם עם איראן במסיבת עיתונאים שכינס במשרד ראש הממשלה,  "הדיל עם הספונסרים של הטרור, הם הימרו לעשר שנים שהמשטר ישתנה, כשהם עצרו כל דרך לעשות זאת. מעכשיו, איראן לא צריכה להשתנות. הדיל נתן לאיראן פרס עם מאות מיליארדים, שיילכו לטרור העולמי ואת הניסיונות להרוס את ישראל" אמר נתניהו.,

נתניהו שב ותקף את ההסכם וכינה אותו "ההסכם הרע הזה" לא עוצרת את ההתנהגות של איראן. ביום שישי שעבר כולם יכלו לראות, בזמן שסגרו את ההסכם בווינה, יצאו לראלי בטהראן הם שרפו את דגלי ישראל וארצות הברית. ההסכם לא מונע שום הסכם גרעיני וגם היום . הוא אמר שארצות הברית מייצרת יוהרה והמאבק בכך יימשך גם לאחר שייגמר המשא ומתן, חיזבאללה נתמכת על ידי איראן, נסראללה : תוכל לעמוד מאחורי כוחותיה באיזור, כלומר התמיכה של איראן בטרור תגבר אחר כך.

 

נתניהו השווה את ההסכם  לטעות שנעשתה עם צפון קוריאה. "גם אז הבטיחו פיקוח", אמר,  "הבטיחו מניעת נשק גרעיני ממשטר סורר, אבל בשורה התחתונה, זה בדיוק שנשיא אמר היום: הקהילה מסירה את הסנקציות, איראן שומרת על תוכניתה הגרעינית. בתוך עשור המדינה תומכת הטרור הזאת, לייצר הרבה מאוד פצצות אטום.

 לסיום הבהיר  נתניהו: "זוהי טעות היסטורית. אנחנו לא מחוייבים לעסקה הזאת, אנחנו לא מחוייבים לשום דבר מול האיראנים, כיוון שהם פועלים להשמדת ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.