ישי התנצל ושלח מכתב לרב שטרן. צפו

לאחר הפארסה: יהושע ישי, יו"ר המועצה הדתית בירושלים, שיגר היום (ג') מכתב לרב העיר האשכנזי לירושלים הרב אריה שטרן בו ביקש להביע את התנצלותו על הסערה שחולל לאחר ששלח לו מכתב פיטורים. המכתב בפנים

לאחר הפראסה: יהושע ישי, יו"ר המועצה הדתית בירושלים, שיגר היום (ג') מכתב לרב העיר ירושלים הרב אריה שטרן בו ביקש להביע את התנצלותו על הסערה שחולל לאחר ששלח לו מכתב פיטורים.

ישי לרב שטרן, מכתב שבו הודיע לו שמכיוון שהגיע לגיל 70 ומינויו לא הוארך הוא סיים בפועל את תפקידו. לאחר לחצים מצד הרב הראשי דוד לאו, האריכו חברי מועצת הרבנות הראשית את מינויו של הרב שטרן לחמש שנים נוספות.

"אני מבקש במכתבי זה להביע את התנצלותי על השתלשלות הדברים שנגרמה בעתיו של מכתבי בנוגע להמשך כהונתך", כתב ישי לרב שטרן. "וודאי שלא התכוונתי להביא הדברים לדיון ציבורי ובכוונתי לבדוק כיצד הדברים דלפו לתקשורת”.
"אינני עסקן פוליטי ואין בכוונתי לשחק במגרש פוליטי כזה או אחר, לא שיערתי עד כמה נושא שנראה לכאורה טכני מנהלי תפס כותרות ראשיות בכמה רשתות תקשורת. לצערי היה מי שבחר לעשות שימוש במכתבי על מנת לנגח את כבוד הרב", הבהיר ישי.

"בוודאי לא באתי לפגוע בכבוד הרב וזו גם לא הייתה כוונתי ראיה לדבר ההתייחסות לקליטת הרב, במסגרת הכללים שנקבעו על ידי המשרד, והעבודה המשותפת מאז בחירתו. אני מניח שמכתבי יצר תהודה שפגעה באופן אישי בכת"ר ועל כך אני מיצר ומתנצל", סיכם.

התנצל

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.