ישי ויינר חושף: מדוע פרשתי מהעיתונות? (הקלטה)

ישי ויינר חושף מדוע פרש מהעיתונות? למה הוא לא קורא עיתונים? מה הסדר יום שלו כיום? האם הוא מתגעגע לימים ההם? ומה עם פונוביז'? האזינו

בתוכנית מדברים אקטואליה שהוגשה על ידי ישי ויינר ואשר מדינה נשמע מונולוג מרגש בין אשר מדינה לבין ויינר שהסביר מדוע פרש מעולם העיתונות.

"בעבר שידרנו יחד בתחנה ואז נעלמת לנו, מה קרה"? חליתי ולאחר מכן אובחנתי בטרשת נפוצה"אני מאובחן משנת תשנ"ח במחלה והשלמתי עם מצבי".

האזינו (באדיבות 'קול חי')

וכך זה התחיל  "נסעתי עם נתניהו אז במטוסו לצרפת ולוקסמבורג, רציתי לקום מהמטוס ולא הצלחתי לקום מהמקום, זה היה הפעם הראשונה שזה תפס אותי.

ויינר המשיך לתאר, "הכלכל של המטוס הוריד אותי והושיב אותי על עגלה של מזוודות, הכניסו אותי למונית. כשבאתי הביתה בקושי נכנסתי הביתה, ואמרתי לעצמי נלך מחר בבוקר לרופא. אבל קמתי בבוקר והכל היה בסדר..

"כשאתה מקבל את ההודעה השמיים נופלים עליך. אך אני המשכתי הלאה כעיתונאי עד שהפכתי למוגבל מאוד עם כושר מוטורי מוגבל מאוד הבנתי שמקומי לא בתקשורת, אני היום עם קלנועית ונמצא בבית.

ויינר מתאר על המחלה ואומר: "טרשת נפוצה זו מחלה חשוכת מרפא. המוח לא מעביר פקודות נכונות לגוף וכמה שמשקיעים בזה לא מוצאים פתרון. אם מקבלים את זה בצורה בריאה מתוך אמונה אז אפשר לחיות עם זה עד מאה ועשרים. אמנם זה מגביל אותך מאוד אבל זה לא הורג.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ישי ויינר היה עיתונאי מעולה. אהבתי לקרוא את כתבותיו והתפלאתי שהוא נעלם מהתקשורת. צר לי לשמוע על נסיבות פרישתו. אני מאחל לו חיים טובים ומאושרים.

    דוד |
    הגב