ישי ושטבון מגייסים תרומות באמצעות הפייסבוק

אלי ישי ויוני שטבון השיקו קמפיין תרומות דרך הפייסבוק בו הם מפנים את הגולשים לעמוד תרומות מיוחד שפתחו בעקבות החובות הכבדים.

אלי ישי ויוני שטבון  השיקו קמפיין  תרומות דרך הפייסבוק  בו הם מפנים את הגולשים לעמוד תרומות מיוחד שפתחו בעקבות החובות הכבדים.

 

וכך הם כותבים במנשר:"בבחירות האחרונות יצאנו יחד למסע היסטורי שטרם נראה כמותו, קרוב לכמאה ושלושים אלף איש הביעו תמיכה בנו ובדרך. לצערנו, ״יחד״ לא הצליחה לפרוץ את מחסום אחוז החסימה ולהשתלב בעשייה פרלמנטרית, אך הרווחנו דרך והוכחנו שאחדות בין חלקי הציבור – אפשרית.

 

הרבים שהתחברו לדרך ולמסר המאחד, שומעים על החובות הגדולים שנותרו ורוצים לסייע. ידידים ותומכים התארגנו בימים האחרונים ע"מ לסייע בצמצום החובות הגדולים. אם אתה תומך ברעיון של התנועה אתה חלק מתנועה גדולה שעוד תגדל בע"ה, וזה הזמן לסייע.

תרומה כלבבך ובכל סכום שתוכל ותחפוץ, הוראת קבע למספר חודשים או תרומה בשיעור גדול יותר, היא בדיוק מה שידגיש את הערבות ההדדית.

 

"ב"ה, תנועת יחד תמשיך לפעול בעוז וביתר שאת". חותמים שטבון וישי את בקשתם. ומציגים מגוון אפשרויות לתרומה. תרומה למפלגת יחד – 54 ש"ח (3 פעמים ח"י שקלים) לחודש ל-12 חודשים מחיר: ₪648.0 תרומה למפלגת יחד – 108 ש"ח (6 פעמים ח"י שקלים) לחודש ל-12 חודשים מחיר: ₪1296.00

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אני מוכן לתרום את המקסימום בתנאי שיתחייבו לא לבזבז שוב כסף וקולות על ריצה טיפשית וחסרת הגיון לכנסת.

    אבי |
    הגב