ישי זימן את ראש לשכת הרב שטרן לשימוע לפני פיטורין

נמשכת הסערה במועצה הדתית בירושלים: יו"ר המועצה הדתית יהושע ישי זימן את ראש לשכת הרב אריה שטרן – אבינועם קוטשר לשימוע לפני פיטורין

המתיחות ביו לשכת הרב אריה שטרן רב העיר ירושלים לבין יו"ר המועצה הדתית יהושע ישי נמשכת: ישי זימן במכתב את אבינועם קוטשר ראש לשכת הרב אריה שטרן לשימוע קודם פיטורין.

לפני מספר ימים רבה של ירושלים, הרב אריה שטרן, שלח אמש מכתב בהול לראשון לציון הרב הראשי לישראל יצחק יוסף שבו הוא כותב כי יו"ר המועצה הדתית יהושע ישי מונע ממנו לפקח באופן ראוי על מערך הכשרות בירושלים.

במכתב מציין הרב שטרן כי ישי נתן הוראה למפקחים שלא לשתף עימו פעולה. "חמור מזה, עוד נוסף היום כשנכנסו שלא ברשות ללשכתי והוציאו משם את רשימת המשגיחים שהייתה אצלי ונחוצה לי במסגרת אחריותי על מערך הכשרות כולו".

אלעד מלכא, חבר מועצת העיר ירושלים, שיגר גם הוא מכתב למבקר המדינה יוסף שפירא ולחקור חשדות לשחיתות במועצה הדתית בירושלים.

"הצטברו על שולחני פניות רבות בדבר התנהלות המועצה הדתית בירושלים. לאחר שפניתי למשטרת ישראל בבקשה לחקור חשד לזיוף מסמכי תאגיד, הופניתי לגופים נוספים כדי לחקור ולטפל בהתנהלויות נוספות שגם אם אינן פליליות הרי שאין לקבל אותן כהתנהלויות תקינות".

מלכא ציין כי בכיר במועצה החליט לאחרונה למנות קרובי משפחה כמשגיחי כשרות בניגוד לנהלים.

20150720074741

20150720074741 (1)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לכבוד הרב שטרן וראש לשכתו הרב קוטשר. שלום רב. אילו הייתי אני היועץ המשפטי של המלין הייתי מחזיר את המכתב לשולח, ובמקום זאת הייתי מתלונן למשטרה שהמתלונן עובר בעצמו, יום יום, על עבירת חוק החיסיון, כשגולש בקביעות מהמחשב שבחדרו אלא מירשם האוכלוסין שמחובר למחלקת הנישואין לפי החוק, והחיבור למחשב של יהושע ישי הוא בניגוד לחוק! הוא מבקר ברשימת היוצאים לחו"ל כדי לתפוס רב שנסע בלי רשותו ולאיים עליו בפיטורין! הוא התמנה בקומבינה ליו"ר המועה"ד ע"י ראש הממשלה דאז מר אולמרט. היום לא צריך לומר מיהו אולמרט. המינוי עצמו היה בניגוד לחוק, והדברים ידועים גם בבית הדין לעבודה בירושלים ולנשיאה השופטת גב' פרוז'ינין. יש לו ש'ק מלא עבירות חוקיות שאותן צריכה המשטרה לחקור, ומיד.

    א סיסי |
    הגב