ישי מראה לדרעי מי הבוס בש"ס – הורה לראש עיריית אלעד להגיע להסדר עם העובדים

בזמן שאריה דרעי מתעסק בכן מזרחי או לא מזרחי על שטרות הכסף, פועל אישי בשטח

הכאוס בעיר אלעד שהחל בשבועות האחרונים לשרור באלעד עם הודעת העירייה על קיצוצים נרחבים לעובדי העירייה כמו גם למחלקת הדת שבה, מחלחל והועבר לטיפול גורמים בכירים וארציים.

חבר הכנסת הרב אלי ישי ממנהיגי ש"ס שהתוודע לכאוס השורר באלעד, זימן את בכירי העיריה ללשכתו בכנסת והתערב על מנת לנסות לפתור את הבעיה שבגינה העיר אלעד אינה מתנהלת כראוי.

במפגש המיוחד בלשכתו של ח"כ הרב אלי ישי השתתפו ראש העיר ר' יצחק עידן, יו"ר ועד העובדים בעירייה תומר כהן וחבר וועד העובדים יוסי לוי.

במהלך הדיון שנערך שעה ארוכה השמיעו הצדדים את טענותיהם, כשנציגי וועד העובדים מציגים בפני חבר הכנסת ישי את המצב העגום אליו נקלעה העיר והפגיעה החמורה בשירותים הניתנים לתושבים כמו גם הקיצוץ העמוק בשכר העובדים והחירום, כששירותים חיוניים רבים מושבתים והעיר למעשה אינה מתנהלת כראוי והתושבים יוצאים מופסדים.

חברי וועד העובדים הציגו את האישור שקיבלו מהסתדרות העובדים הארצית להשבית את העיר, והודיעו כי במידה שראש העיר לא יסכים לנהל עימם משא ומתן אמיתי הם ערוכים להשבית את כל שירותי העירייה כבר בימים הקרובים.

לאחר ששמע את הצדדים הורה ח"כ הרב אלי ישי שנכנס בימים האחרונים לעובי הקורה לצדדים לשבת למשא ומתן רציני במטרה להגיע להסכם כבר בימים הקרובים ולפתור את מצוקת העובדים והתושבים הנפגעים מהשירות הלקוי.

כזכור, הכאוס בעיר אלעד שורר בשבועות האחרונים בשל הקיצוצים של העירייה במגוון שירותים ובשכר העובדים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.