ישי מרגיע: אחרי הבחירות נעבוד עם ש"ס (וידאו)

על רקע סקרי סוף השבוע המאכזבים מבחינתו של ח"כ אלי ישי, התייצב יו"ר "העם איתנו" אלי ישי באולפני ערוץ הכנסת והעניק ראיון לאטילה שומפלבי בו פרס את חזונו הפוליטי. צפו

על רקע  סקרי סוף השבוע המאכזבים מבחינתו של ח"כ אלי ישי, התייצב יו"ר "העם איתנו" אלי ישי באולפני ערוץ הכנסת והעניק ראיון לאטילה  שומפלבי בו פרס את חזונו הפוליטי.

צפו בראיון (באדיבות ערוץ הכנסת)

[alooma ref="7b4873ef9cd193fc48050e5c7c614be8.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

ישי שפרש אך לפני שבוע מש"ס והקים את מפלגת "יחד – העם איתנו" משוכנע: "נהיה הפתעת הבחירות. אני  ממשיך דרכו של מר"ן. אני מאמין שציבור גדול ממצביעי הבית היהודי ימצאו בית אצלנו. עם ש"ס אנחנו נשמח לעבוד יחד ולשתף פעולה אחרי הבחירות".
ח"כ ישי מסביר מדוע הוא מכיר מקרוב את השכבות החלשות: "אני מכיר את המצוקות והעוני את השכבות  החלשות, ממציאות חיים אישית, גדלנו 10 נפשות בחדר אחד".

המראיין התקיל את ישי ואמר לו, "אני לא מכיר אותך כימין קיצוני".

ישי התייחס למצב הכלכלי ולדו"ח העוני, "גם ממשלות שמאל חתכו בבשר החי, שאני הייתי בתמ"ת סייעת לשכבות החלשות, אני מכיר את המצוקה מקרוב, נפעל להקל על הציבור".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קוקר אתר מגמתי, אלי ישי רק עם אגו, אם היה לו בשורה היה פועל 13 שנה היה יו"ר תנועה ךא עשה כלום!!! אתם משווים אותו לדרעי??? הפוליטיקאי המשופשף שיודע להזיז דברים?

  איתמר שרעבי |
  הגב
 2. דיבר יפה, האסטרטג שלו מוביל אותו נכון.

  חוזר על המסרים שיקלטו לצופים.

  לך בכוחך זה והושעת את עמך ישראל

  נשמת מרן מסייעת לישי |
  הגב
 3. לא הבנתי מה הסיפור שלך דוד יאיר משה הרי זה ברור שאתה אותו האחד אל תהיה שקוף כ"כ- שולח 3 תגובות באותו תאריך בהפרשים של 2 דק'… או שאתה ממש קרוב של דרעי או שהוא משלם לך על זה…..

  רינת |
  הגב
 4. מעניין מאוד מדוע הוא מדבר עם הכתפיים מה הוא לא יודע שמדברים רק עם הפה! ועוד דבר נראה לי שהשכבות החלשות זה אשתו!

  דוד |
  הגב