ישי שליסל מדבר מהכלא (הקלטה)

מכר של שליסל, הקליט את הרוצח בשעה שהוא אינו יודע כי הוא מוקלט. באותה השיחה שליסל טוען כי לא רצה לרצוח אלא לפצוע את משתתפי המצעד. "אני ממש לא תכננתי ולא רציתי שזה יקרה", מסביר שליסל. האזינו { טלפון מהכלא}

ישי שליסל, החרדי שרצח את שירה בנקי ז"ל במצעד התועבה בירושלים, שוחח מתאו בכלא על הרצח ולא הביע חרטה על כך שדקר למוות את הנערה בת ה-16. "עשיתי מה שהיה צריך לעשות", אמר הרוצח.

מכר של שליסל, הקליט אותו בשעה שהוא אינו יודע כי הוא מוקלט . באותה השיחה  שליסל טוען כי לא רצה לרצוח אלא לפצוע את משתתפי המצעד. "אני ממש לא תכננתי ולא רציתי שזה יקרה", מסביר שליסל.

בשיחת הטלפון  שפורסמה הערב בחדשות 2  הוא מסביר את מניעיו לביצוע מסע הדקירות בלב ירושלים. "יש מצד אחד עניין שהם יידעו שמבחינתם מגיע להם למות", הבהיר. "הקדוש ברוך הוא גם זימן לי משהו שככה לא רציתי, אבל אם זה מה שהוא רצה, תוצאות כאלה, חלק מהעניין זה לגרום לביזיונות כאלה, גם בהרגשה האישית וגם למשפחה".

 

"עשיתי מה שהיה צריך לעשות", הוסיף שליסל. "אם אף אחד לא היה עושה כלום האינתיפאדה הזאת הייתה כבר כתובה בשמיים, והייתה יכולה להיות הרבה יותר גרועה. זה היה יכול להיות כמו בפריז. כל אחד היה יכול לבוא עם נשק וחגורת נפץ ופתאום כאילו ירדו רמה ובאים עם סכינים".

 

שליסל התייחס באותה הקלטה למשפטו. "אם כבר נאבקים ברשע, צריך להילחם ולהיאבק גם בהם, לפחות לא להכיר בהם", אמר.

 

 

בכתב האישום שהוגש נגדו בחודש אוגוסט האחרון, נכתב כי הוא רכש לשם כך סכין מטבח בעלת להב רחב ובאורך 15 ס"מ.

 

עוד נכתב כי לאחר נכנס שליסל אל מסלול הצעידה, שלף את הסכין שהסתיר בבגדיו והחל לנעוץ אותו בחוזקה בצעירים שנקרו בדרכו. "לאחר כל דקירה הוא שולף את הסכין ומתקדם הלאה לעבר צועד אחר".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אסור בכלל לצטט טיפוסים חולניים שכאלו, האובססיה והמשיחיות שהוא סובל ממנו יכול חלילה לתת השראה לאנשים אחרים בעלי נטיות נפשיות לא מאוזנות.

    מיקי |
    הגב