ישי תוקף את מלכיאלי: "חילולי השבת במתחם התחנה בי-ם יזכרו למלכיאלי לדיראון עולם"

ח"כ מיכאל מלכיאלי (שס) תקף הבוקר בגלי צה"ל את אל ישי ומפלגתו בעקבות התבוסה של אבוטבול בבית שמש. ישי בתגובה תקף את מלכיאלי על כך שברח בעת ההצבעה על מתחם התחנה, מלכיאלי לא נותר חייב: "נשארת עם אלפי עוקבים בטוויטר"

 

ח"כ מיכאל מלכיאלי(שס)  תקף הבוקר בגלי צה"ל את אל ישי ומפלגתו בעקבות התבוסה של אבוטבול בבית שמש – "חוץ מלהזיק לא יודעים לעשות כלום", הטיח מלכיאלי, "הם לא תמכו בבלוך אלא עשו הפוך מש"ס", טען. ישי בתגובה תקף את מלכיאלי על כך שברח בעת ההצבעה על חילולי השבת במתחם התחנה, מלכיאלי לא נותר חייב,ועקץ: "נשארת עם אלפי עוקבים בטוויטר".

יו"ר יחד אלי ישי דחה את הטענות ותקף את מלכיאלי: "שקר שחוזרים עליו מספר פעמים, לא הופך לאמת". ישי הוסיף ותקף את מלכיאלי שבשעתו ברח בעת בהצבעה על מתחם התחנה : "בשעות אלו אנחנו מקיימים מו״מ בירושלים, במסגרתו מנסים, בין היתר, לתקן את הפגיעה שפגע מלכיאלי בקדושת השבת בירושלים. פגיעה שבגינה סברו בש״ס שמגיע לו לכהן כחבר כנסת. חילולי השבת הנוראיים במתחם התחנה בי-ם יזכרו למלכיאלי לדיראון עולם".

ח"כ מיכאל מלכיאלי עקץ בחזרה את אלי ישי: ״השקר התגלה בבחירות לרשויות המקומיות. אלי ישי ניסה להריץ רשימות, להצטרף לרשימות ונמחק ברוב היישובים הארץ. אין לו בוחרים, אין לו מפלגה, אין לו עתיד פוליטי ואת זה הבינו ביום שלישי בלילה כל ראשי המערכת הפוליטית.

נשאר לו רק חשבון טוויטר עם מספר קטן של עוקבים כמספר המצביעים של מפלגת האוויר ׳יחד'. תמשיך לצייץ מר ישי, כי רק זה נשאר לך".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מלכי זה אף פעם לא יענה תמיד יסטה. 1 למה לא מנע חילולי שבת בתחנה 2 אשתו עם פאה מה לך ולשס

  ועוד שאלה כמה יש בביתו ספרי מרן ע"ה
  כלום שס זה כספומט של הרשע בליעל אהבל מילקי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. רבנית קוק תליט''א: שס מפלגה רעה ואנשיה אלימים. נו נו היא בטבריה. שס היום הרס אותה העברין האסיר המשוחרר ממש נחש שיצא מהחור שלו. ראו רבותי הנזקים של מכלוף ימח שמו וזכרו אמן

  וגם מלכי זה ימח שמו אמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. האמת

  ילדון של מכלוף המרוחרא. מארוקאקא עשוי מקקא. איך אמר יצחק יוסף, זה עם הפיילה על הראש, שמקבל עשרות אלפי שקלים בחודש – המארוקאים רודפי כבוד. או כמו שאמר אביו המנוח עובדיה – תן לערבים כבוד, ותקבל ביטחון. הבעיה שהמרוקקים ברובם לא יהודים ולא ערבים, הם ברברים.
  לאלי ישי – תגיש כבר תלונות נגד מוצפי, מכלוף ושאר הפרחחים זבי החוטם של המכלופון סכין. מכלופון סכין, מכלופון סרטן ימ"ש.

  מי זה השבבניק המסריח הזה מלכיאלי |
  הגב
 4. מלכיאלי איש בזוי ושפל . מרן ירסק אותך מלמעלה

  מלכיאלי גועל נפש מכרת את השבת עכשיו מכרת את נשמתך לשטן דרעי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. למה את זה לא מספרים לרב מוצפי?

  למה לא מספרים לרב מוצפי איך ח"כ מלכיאלי מש"ס ברח בהצבעה על מתחם תחנת הרכבת בשבת? מעניין אם היה יוצא עליו גם כפי שיצא על אלי ישי

  יוסף |
  הגב