"דרעי אינו נשמע למועצת חכמי התורה" (הקלטה)

יממה לאחר שדרעי התפטר מהכנסת, יו"ר סיעת 'יחד' אלי ישי תוקף את את יו"ר ש"ס אריה דרעי בראיון לרדיו קול ברמה וטוען כי "אינו נשמע לקול מועצת חכמי התורה". האזינו לראיון. {ישי תוקף}

יממה לאחר שהתפטר מהכנסת, יו"ר סיעת 'יחד' אלי ישי תוקף את את יו"ר ש"ס אריה דרעי בראיון לרדיו קול ברמה וטוען כי "אינו נשמע לקול מועצת חכמי התורה".

בשיחה עם קול ברמה ישי הביא לדוגמה  שורה של מקרים  בהם חברי סיעת ש"ס תמכו בחוקים המנוגדים להלכה בניגוד לדעת חכמי התורה, "אם ניקח לדוגמה את נושא הרפורמים, שהגיעו עם זה למרן הרב עובדיה הוא היה מאוד נחרץ בזה, הוא רצה שנפרוש מהקואליציה על דבר שכזה, איך ניתן להעביר את שריד בית מקדשינו לידי הרפורמים?, זה דבר שהדעת לא סובלת אותו".

ישי המשיך והביא דוגמאות נוספות לגבי ההפקרות בתוך ש"ס, כמו  מתחם הרכבת בירושלים, "יש שם חילול שבת נוראי נציג ש"ס בעירייה יצא מההצבעה ובכך עבר חילול השבת הזה, ייבוא של דגים טרפים לארץ בהיותו שר הכלכלה, עליה המונית להר הבית, יש דברים קשים מאוד", אומר ישי.

בראיון לנועם זיגמן בתוכנית חדש על הבוקר הוסיף ישי וציין את התנהלותו, "אני ששמעתי לדעת הזקנים חברי מועצת חכמי התורה ובראשם מרן הרב עובדיה זי"ע לא יצאה תקלה תחת ידי".

ישי הדף את הטענות על כך שבתקופה האחרונה לא הייתה פעילות בתנועת ש״ס. "זה שקר וכזב ופגיעה במרן!", הגיב ישי,  "הרי אנשים לא באו בשבילי או בשביל חברי, באו לכבודו של הרב עובדיה, אני יכול להביא הרבה אי ציוטים של אריה דרעי לדעת התורה, זה לא דברים שאני אומר אותם, מרן אמר את זה וכולם שמעו שהוא עצמאי מידי, והוא עושה על דעתו כל מיני דברים".

"אני לא יודע מה היה השיקול שלו, זה לא מעניין אותי יש כל מיני פרסומים על מתחם הרכבת מתחם התחנה, אני אומר בוא לא נתעסק במחדלים של אנשים אחרים אלא נתעסק בעשייה שלנו, איך אנחנו יכולים להביא כבוד למרן, כואב לי מה שקורה בסיעת ש"ס וזה היה צפוי אני אמרתי את זה אמרתי שבשניה שאריה דרעי יחזור יהיה שם דבר לא פשוטים וצר לי שדברים כאלה קורים, אני לא אוהב להשמיץ אנשים אבל הוא תומך בדברים שהעדת אינה סובלת".

לסיום  התייחס ישי לגבי רדיו קול ברמה, "רדיו קול ברמה הוא רדיו של מרן, רדיו שמרן הרב עובדיה הקים, זה היה חשוב למרן יותר מסיעת ש"ס, ובכל פעם שיאמרו דברים שיקרים אני אבוא ויגיד את האמת כאן מעל גלי האתר, יש לי קשר קבוע עם חברי מועצת חכמי התורה של ש"ס, דווקא עם הגאון הרב מיה אין לי קשר, ראיתי את מה שפורסם אתמול בשמו על חכמי מועצת התורה, אני ידיעתי את זה וזה היה בעבר, בזמני זה לא היה וכעת עם שובו של אריה דרעי דברים אילו חוזרים"

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הראיון הזה בעייתי לישי בגלל שנועם זיגמן הוא איש של דרעי

  ושאל שאלות שלא מן העניין והתעלם מעצם העניין.

  מיהם יועצי האחיתופל של ישי? |
  הגב
 2. כותרת שקרית!

  אוהבים את רבי אליהו ישי שליט"א

  בוז לרפורמי דרעי

  יחיאל |
  הגב
 3. אריה דרעי ואלי ישי שני רשעים חרטטנים. מתוך הכתבות שמפרסמים עליהם אפשר לעשות עליהם צחוק. הם פשוט מפגרים. ולא להאמין שיש ציבור שהולך אחרי הרשעות של האנשים האלה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב