ישי בגילוי לב: מרן פרץ בבכי ואמר: "שלא יהיה בלבך עליי על מה שעשו לך, זה לא בידי" (וידאו)

ח"כ אלי ישי, ממשיך להכחיש את הטענה כי ההקלטות של הרב עובדיה יוסף ז"ל, שנחשפו בחדשות 2, הודלפו על ידו. "אני יכול לגרוף 10 מנדטים אם אומר את כל מה שיש לי, אבל אני בוחר שלא", הוא טען בראיון לערוץ 2

ח"כ אלי ישי,  ממשיך  להכחיש  ולטעון כי ההקלטות של הרב עובדיה יוסף ז"ל, שנחשפו בחדשות 2, לא הודלפו על ידו. "אני יכול לגרוף 10 מנדטים אם אומר את כל מה שיש לי, אבל אני בוחר שלא", הוא טען.

צפו בקטע מהראיון: באדיבות רשת

בריאיון לתכנית "שש עם עודד בן עמי", סיפר היום (רביעי) ישי על הדברים האחרונים שאמר לו הרב עובדיה יוסף לפני שהלך לעולמו. "הייתה שיחה לא פשוטה עם המרן, ממש לפני שקיבל זריקת הרדמה שממנה לא קם", תיאר ישי. "הוא אמר לי בבכי 'שלא יהיה בלבך עליי על מה שעשו לך, זה לא בידי. אני אוהב אותך רבי אליהו'". ישי הדגיש כי אם הרב עובדיה יוסף היה בחיים, הוא היה מקבל כל החלטה של הרב – "גם אם הוא היה אומר שאני מקום 10 או הולך הביתה".

"הוא אמר לי 'אל תעזוב אותי' וזה מה שאני עושה", ציין ישי. "יכול להיות שיש הקלטות אצל אנשים מסוימים, אבל לא אצלי. מי שהקליט זה לא אני – אני לא מקליט ולא מוציא. יש לי תיעודים, ואני מעדיף לא לומר דבר כי דרכי היא דרך השלום. זו לא דרכי להכפיש אנשים". ישי הוסיף כי אינו חושש מהאיומים "השם שומר עלינו".

על ההחלטה לעזוב את ש"ס ולהקים את מפלגת "יחד-העם איתנו" אמר ישי כי  אינה פשוטה עבור אשתו וילדיו, "אבל הם תומכים בי מאוד ומאמינים בצורך ובחשיבות של המהלך. אני זוכר את אמא שלי שבוכה שאין לה כסף לאוכל לילדים – אני פה לתת תשובות למענים לכל מאות אלפי האנשים שרוצים את עם ישראל וארץ ישראל, את הדאגה לאברכים ולתורה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלי ישי חתרן עלוב יכה בו הקדוש ברוך הוא

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב