מקורבי ישי חושפים: "דרעי לחוץ מאלי ישי, לא מפסיקים להתנכל ולאיים עלינו"

מאבקי השליטה במפלגת ש"ס, עדיין בעיצומם. למרות פגישת הפיוס המתוקשרת, בין דרעי לישי בחודש שעבר, פעילי ישי טוענים כי דרעי מנסה בכל אפשרות, לנטרל את ישי ולגרום לכך שתמיכת הציבור בו תרד. עוד הם אומרים כי הדבר מגיע גם לאיומים של ממש כלפי התומכים של ישי.

בשלושה מקרים שאירעו השבוע, אומרים מקורבי אלי ישי, ניסה דרעי להתנכל לישי. בשני אירועים שונים נעדרה תמונתו של ישי ונגזרה מעיתון "יום ליום"- ביטאון ש"ס ואחר כך התנכל לו בכך שסיכל את המינוי של אלי ישי ליו"ר וועדת חוץ וביטחון.

אלי ישי גם חגג יום הולדת השבוע, באירוע רב משתתפים שבאו להפגין הזדהות עם ישי ותמיכה רחבה. לפי דברי מקורבי ישי, מתחילת השבוע הם נתונים לסדרת איומים ולחץ על ידי שיחות והודעות על מנת שיפסיקו להצהיר על תמיכתם באלי ישי.

לטענת אחד מאנשי ישי, וכפי שהתפרסם בוואלה, הוא מספר כי "שלחו כל מיני אנשים בטלפון מסרים שהם 'יודעים עליי' כל מיני דברים, 'תיזהר אתה יותר מדי מתחבר לאלי ישי' ו'תיזהר אתה על הכוונת שלנו, יש לנו אנשים שיכולים לגמור אותך מבחינה פוליטית'" הוא מוסיף ואומר "קיבלתי כל מיני הודעות ממספרים חסויים או טלפונים מקווים רגילים שאני ניסיתי לחזור אליהם ולא היה מענה, לפחות עשרים טלפונים והודעות קיבלתי באופן אישי".

הוא טוען כי "מדובר בהתנהלות מלוכלכת. זה מראה כמה הם לחוצים, בסך הכול ארגנו יום הולדת ל-30 איש והגיעו למעלה ממאה איש. הם כנראה נלחצו מכל העניין". מקורב נוסף אומר בחיוך "אם דרעי רוצה, נארגן לו גם יום הולדת, אבל לא צריך להתנהג בצורה כזו".

עוד מספרים במחנה ישי כי הופצה הודעה נגד אחד ממקורבי ישי, איש תקשורת מוכר, שכביכול נלחם על חייו בעקבות תאונת דרכים שבה היה מעורב.

אותו אחד הגיש תלונה על כך במשטרה ואמר "הרמה שלהם מאוד ירודה והם לא בוחלים בשום דרך להשמיץ ולאיים. דרעי עצמו אמר לי לפני תקופה שהוא לא יכול לשלוט בכל 'שבבניק' שחושב שהוא פועל לטובתו, ושאין לו שליטה עליהם למרות שהוא יודע שזה מזיק לו".

לטענת אנשי ישי "אם דרעי היה רוצה מהר מאוד הוא היה יכול להפעיל את אנשיו והם היו מפסיקים את ההשתלחות הזו", הם גם בטוחים כי היו"ר הקודם עוד יחזור להיות בראש מפלגת ש"ס, הם מבהירים "אנחנו נמשיך בדרך של מרן ובבחירות הבאות המפלגה תרוץ בראשותו של אלי ישי ונחזיר עטרה ליושנה. אנחנו מפלגה של בני תורה ולא של עבריינים ומאפיות".

בתגובה לדברים אלו, מסרו מלשכת דרעי: "אין אנו מעוניינים להגיב לגיבובי השטויות שנטענו על ידי מקורבי ישי".

ממערכת ביטאון הבית של ש"ס- "יום ליום" נמסר כי "אנו נותנים ביטוי לכל חברי הכנסת של ש"ס ובמערכת אין שום הנחיה למחוק שמות או דמויות". עוד אמרו שם כי ישי מקבל חשיפה גם מעל דפי העיתון וכי לא הייתה שום מחיקה או חיתוך בתמונות מהאירועים הנזכרים בכתבה.

תמונה ראשית – פלאש 90

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. האתר הזה הוא נגד שס ודרעי בעליל
  ולא מובן למה:
  אתם מתכחשים שהרב עובדיה נתן לדרעי את תפקיד יו"ר המפלגה ונותנים במה לכל אחד שידבר נגד שס ודרעי.
  אתם גם מתעלמים מזה שאלי ישי לא מקבל את מה שמרן קבע, ולא מקבל מרות מיו"ר המפלגה החדש.
  אתם גם מתעלמים שמי שיצר את אמסלם ואמנון יצחק זה אלי ישי שעשה להם את מה שעושים לו כעת במפלגה כי אי אפשר שיהיו כמה ראשים.
  אם המטרה שלכם לפרק את תנועת שס או את כל מה שהרב עובדיה בנה, לא נראה לי שתוכלו כל כך בקלות.

  משה |
  הגב
 2. דרעי עשה חשבון נפש: כל החמומי מח שביקשו שתחזר לפוליטיקא הרסו אותך ואתה הרסת את מרן ע"ה עכשו תהרס את שס?????????????
  לכן צא מהר משס עשית את שלך
  הציבור לא מת עליך. למה? כי ביזית עצמך והרסת התדמית שלך

  משרד יח''צ |
  הגב
 3. יום ליום שקרנים היה ועוד איך צנזור אלי ישי
  שיתביישו להם
  העתון הזה מקולל הוא פשוט תת רמה
  שנים הייתי מנוי מאז שמרן ע"ה נפטר הפסקתי
  עוד דבר: דרעקי המאפיונר רודף כבוד ושררה הוא רוצה לתת ג'ובים לכל מיני מרוקאים אנאלפאביתים שלא מסתדרים בשום מקום
  מרן ע"ה משמים יחזיר הרב ישי וירחיק דרעי לצמיתות

  יהודי חיובי |
  הגב