ישעיהו ויין: "אני מגנה את ההטרדות נגד מנהלי החברות"(האזינו)

סערת ההטרדות מבית אוהדי 'הפלס' לא פוסקת. ישעיהו ויין סגן עורך 'הפלס' גינה את ההטרדות בראיון לגל"צ והוסיף: "אין כאן דבר לא חוקי". האזינו

בליץ ההטרדות החרדי אינו פוסק: חצי שנה אחרי המעצרים הראוותנים של אוהדי 'הפלס' בחשד להטרדות נגד מנהלי חברות ומפרסמים שלא פרסמו בעיתונם, 'הפלס'.

אתר ynet חשף אמש: המשטרה הגישה כתבי אישום, אך שיחררה את החשודים ואפשרה להם להמשיך להפעיל את קו האיומים. בכירים במשק: "הכתובת על הקיר והמשטרה עוצמת עיניים".

בראיון ליעל דן בגלי צה"ל אמר סגן עורך 'הפלס' ישעיהו ויין: "משטרת ישראל ביצעה מעצרים והבינה שאין כאן שום דבר שהוא לא חוקי". יעל דן: "זה נראה לך תקין מסכת האיומים הזאת? למה שלא תגנה את זה"? ויין: "אני מגנה".

קודם לכן עלה לשידור בכיר באחת החברות שהוטרד על ידי אוהדים המזוהים עם עיתון 'הפלס' ואמר: "אני חושש להזדהות כדי שלא יפגעו בי. אנשים חוששים לחייהם. במדינה מתוקנת עם משטרה נורמלית האנשים האלה היו מזמן מאחורי סורג ובריח, לפחות במעצר עד תום ההליכים. אנחנו מקבלים הודעות ומיילים עם נאצות 'בוגדים ומושחתים' תוך שימוש באיומים של 'חכו חכו' ,'יש דין ויש דיין' ושיחות עם איומים ברורים לפגוע בנו פיזית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כנראה שחסר לכותב בסיס ההבנה …אין זכר לגינוי מצד ויין ,הוא אומר בסך הכל שיש פשע להתקשר בשעות לא מקובלות וכן בהטרדות…אך ברור לו שאין לזה קשר למחאה הליגיטימית של ידידי הפלס..ומי שמטריד עושה נזק לעיתונו והוא נמנה על יריביו מיתד נאמן …..

    שומע ומבין |
    הגב