ישראלים בבנגקוק: "שמענו פיצוץ, כולם רצו בבהלה" (וידאו)

תייר ישראלי ששמע את הפיצוץ משחזר את רגעי האימה בבנגקוק. "הלכנו על הכביש כששמענו פיצוץ, הייתה בהלה מטורפת", סיפר רועי סלומון בריאיון לשש עם עודד בן עמי. בפיצוץ העז שהחריד את בירת תאילנד נהרגו 27 בני אדם ועשרות נפצעו

שעות ספורות לאחר שפיצוץ עז החריד את בירת תאילנד וגרם למותם של 27 בני אדם-  זורמים מהבירה התאילנדית העדויות.

תייר ישראלי ששמע את הפיצוץ משחזר את רגעי האימה בבנגקוק. "הלכנו על הכביש כששמענו פיצוץ, הייתה בהלה מטורפת", סיפר רועי סלומון בריאיון לשש עם עודד בן עמי.

האזינו לראיון (באדיבות רשת)

"הסתובבתי אחורה וכולם רצו, דחפו אותנו, ישר פינו את כולם מהאזור", סיפר סלומון. "הם סגרו את כל הרחובות ולא נתנו לנו להתקדם. האזור מאוד עמוס בתיירים, אבל אני חייב לציין שלא ראיתי ישראלים בסביבה שלי".

"אני בחיים לא אשכח מה ראיתי, היו גופות בכל מקום ברחוב", סיפר תומאס אומיילי, תושב בנגקוק. "זה היה פיצוץ אדיר, כל הבניין רעד", הוסיפה לוסינדה ג'ין, תיירת בריטית. "רצנו לחלון והמראה היה לא פשוט. ראינו המון הריסות, בלגן נוראי בלב בנגקוק. זה המקום האחרון בעולם שאתה מצפה שמשהו כזה יקרה".

"היה פה כאוס מוחלט, כל האזור נסגר וכולם רצו לכל עבר", תיאר ריצ'רד סרי, גם הוא תייר בריטי ששהה באזור הפיצוץ. "יש המון נפגעים בבתי המלון, ראיתי משפחה שלמה שנפגעה". מרקו קנינגהם, תייר מניו זילנד סיפר כי "הפיצוץ השאיר מכתש בעומק שני מטרים".

 

לפנות ערב שעון המדינה התפוצץ אופנוע ממולכד בצומת הומה אדם סמוך למקדש ארוואן – יעד פופולרי בקרב תיירים, שבאים ממדינות מזרח אסיה.

לאחר הפיצוץ נטרלו כוחות הביטחון בתאילנד מטען נוסף שנמצא בתוך המקדש.

 

ממשרד החוץ נמסר כי הוא נמצא בקשר שוטף עם השגרירות הישראלית בבנגקוק, שפועלת במתכונת במיוחדת ותמשיך לפעול כך במשך הלילה להזרמת עדכונים. במשרד החוץ הדגישו כי לפי שעה לא ידוע על נפגעים ישראלים בפיגוע.

 

"

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.