"ישראל מחויבת לעבודה עם טראמפ לכינון שלום" (וידאו)

ראש הממשלה נאם היום בוועידת איפא"ק בוושינגטון ושיגר מסר מצולם מישראל למשתתפי הועידה. צפו. { המסר של נתניהו}

ראש הממשלה נאם היום בוועידת איפא"ק בוושינגטון ושיגר מסר מצולם מישראל למשתתפי הועידה "רציתי להיות איתכם בוושינגטון, אבל שמעתי שמגיעים לכנס 18 אלף איש, ודאגתי שהתור בכניסה יהיה ארוך מידי", אמר ובירך את דיוויד פרידמן השגריר החדש "ברוכים הבאים לירושלים".

בנאומו הבהיר כי "לישראל אין ידידה גדולה מארצות הברית ולארצות הברית מישראל".

נתניהו סיפר על התרומה האדירה של ישראל לעולם, "כשאנשים סובלים מרעב באפריקה – אנחנו שם עם טכנולוגיה שעוזרת להאכיל את הרעבים וליצור מים יש מאין, כשהאקרים מאיימים על מערכות קריטיות – ישראל שם עם יכולות סייבר וכשיש אסון ברחבי העולם – ישראל היא אחת המדינות הראשונות להגיע לסייע". כדוגמא לחדשנות, הוא ציין את מכירתה של חברת מובילאיי הישראלית לאינטל, בתחילת החודש.

 "ישראל הופכת להיות מעצמה טכנולוגית ענקית ואנחנו גאים בזה", סיפר, "כל זה אפשרי בגלל המהנדסים הישראלים והנחישות שלהם. לא היינו הופכים למה שאנחנו היום – בלי התמיכה האמריקאית. כולכם צריכים להיות גאים בתמיכה שלכם במדינה"
על הפגישה עם טראמפ אמר נתניהו, "ניהלתי פגישה חמה עם טראמפ, ואני רוצה להודות לו על תמיכתו בנו", וצייןו כי "התמיכה האמריקאית בישראל חשובה לעתיד – אנחנו מגינים על אותם עקרונות וערכים וזה מה שמאחד אותנו, בנוסף לרצון המשותף בכינון שלום".
נתניהו הסביר: "ישראל מחויבת לעבודה עם טראמפ לכינון שלום עם כל השכנים שלנו בכלל, ועם הפלסטינים בפרט. אני מאמין שיש הזדמנות נדירה לבנות גשרים למציאות חדשה לעתיד שקט יותר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.