ישראל עתיה על רוצח בנו – "סולח לו, הוא לא שלט על עצמו" (הקלטה)

האב השכול ישראל עתיה לא כועס על השכן שרצח את בנו בדקירות סכין ופצע קשה את אחיו. "אני סולח כי אני מבין שמדובר בהתקף של חוסר שפיות". אצילות או רחמנות לא במקומה. {האזינו לראיון}

עוד לא יבש הדם אחרי שקבר את בנו הבכור, אבל האם מדובר באצילות נפש או ברחמנות על אכזרים.

האב השכול ישראל עתיה לא כועס על השכן שרצח את בנו בדקירות סכין ופצע קשה את אחיו. "אני סולח כי אני מבין שמדובר בהתקף של חוסר שפיות". הוא אומר בראיון.

בינתיים משפחת החשוד שדקר למוות את משפחתו ושכניו שבמגדל מסתגרת בביתה.

האב אמר: "אני יודע שהוא לא היה בשליטה, הוא אהב את הילדים שלי והיה מיודד איתם בבית הכנסת, אין לי שום דבר עליו. לא חושב שהיתה לו שליטה בדבר".

עתיה סיפר כי האם הנרצחת דור ניסתה ליצור עימו קשר: "אני מקבל את זה כגזירה ועכשיו אמשיך הלאה. אני גם רוצה להעביר את הדברים האלה למשפחה, שלא יאכלו את עצמם". סיים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ממש לא אצילות נפש, נהפוך הוא ! "כל המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר על רחמנים" ! הוא חזר בתשובה לא בצורה נכונה כניראה כי הפתגם הזה זהו אחד השיעורים החשובים שלומדים חוזרים בתשובה.
  אולי לא הבין מה הוא למד.
  הטענה שהכל מאת השם זה נכון, הגזירה שהילד היה חייב למות היתה קיימת אבל הרוצח בחר להיות השליח שיבצע זאת ועל כך הוא יענש מהשמיים, יש לנו בחירה חופשית לבחור בין טוב או בין רע ואנחנו אמורים לבחור בטוב, אם מישהו בוחר ברע אז הוא נענש על כך.
  הילד היה מת בדרך זו או אחרת כי כך נגזר עליו.
  אין רחמים על הרוצח המתועב !!!

  בעלת תשובה |
  הגב