הסופה החלה: שלג בירשלים ובצפון – לא יתקיימו לימודים – הצטרפו לשידור החי

בצפון כבר יורדים שלגים, ובמשטרה נערכים לחסימת הכבישים 1 ו-443 – צירי התנועה המרכזיים לירושלים – היום (חמישי) בשעות אחר הצהריים.

השלג כבר כאן: בצפון כבר יורדים שלגים, ובמשטרה נערכים לחסימת הכבישים 1 ו-443 – צירי התנועה המרכזיים לירושלים – היום (חמישי) בשעות אחר הצהריים.

בשעה האחרונה יורד שלג מעורב בגשם בירושלים, הטמפרטורה כרגע בירושלים בין 2 מעלות לאפס. בהמשך הערב הסופה תתגבר ושלג ירד בכל איזור ירושלים. לעת עתה, יורד שלג לסירוגין. המשטרה סגרה את כביש 443 וכביש 1לתנועת כלי רכב בשל היווצרת קרח על הכביש.

בעקבות מזג האוויר, עיירית ירושלים הוציאה הודעה שלא יתקיימו מחר לימודים.

באגף התנועה במשטרה אמרו כי הכבישים ייסגרו ברגע שתיווצר שכבת קרח ויחליטו כי הנהיגה בכבישים מסוכנת.

בשלב זה אין הערכה ברורה מתי יצטבר הקרח. בעקבות השלג היורד בצפון רמת הגולן כבר נסגרו לתנועה צומת מפלים, צומת שריון, צומת ווסט, ומפל סהר.

"הצירים המובילים לירושלים עמוסים בתנועת כלי רכב – אנו שבים ומבקשים מציבור הנהגים להימנע עד כמה שאפשר מלנסוע בצירים הללו", הדגישו במשטרה.

על פי התחזית שלג ירד החל משעות אחר הצהרים בירושלים, לקראת הערב השלג יתגבר ויערם. לפנות בוקר אוויר קר לחדור לאיזור המרכז ושלג ירד בהרים מעל 300 מטר, במודיעין עילית, מודיעין, בית שמש, והסביבה, צפוי לרדת  שלג קל. הטמפטורות יצנחו מתחת לאפס.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר כי ההנחייה העיקרית היא "קודם כל להציל חיים. ההנחייה השנייה היא לשמור על צירים פתוחים ככל האפשר. השלישית היא לדאוג ככל יכולתנו לאספקת החשמל. התרשמתי שיש הכנה טובה – הרבה לקחים הופקו וזה חיוני. נקיים התייעצויות תוך כדי הסופה, אם צריך להפעיל אמצעים נוספים של צה"ל".

ביום שישי יוסיף לרדת שלג עד שעות אחר הצהריים. לאחר מכן יהיה קר וגשם יירד בעיקר במרכז ודרום הארץ. במוצאי שבת הגשם ייפסק, ובתחילת השבוע צפויה התחממות ניכרת.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בקשה מבנות ונשי הצדקניות: נא תכבדי את עצמך – וגם הסביבה תכבד אותך יותר!!! איך אני יודעת שהצניעות צריך שיפור? בגלל כשאני הולכת ורואה את כל הפאות המסולסלות, ואת הבגדים הצמודים ביותר, והפרוצים ביותר, כל חלקי הגוף בולטים!! כן אני יכולה להעיד שאני רואה “כל” חלקי הגוף בולטת, מרוב נשי החרדים! אז מה אם הגוף מכוסה.. אבל איפה הצניעות! איפה רבונו של עולם? איפה הלב שלנו? איפה ההרגש שלנו? איפה היראת שמים שלנו? איפה שרה באוהל? איפה הצניעות של יראת ד’? זה מזעזע איך השם יתברך יכול לראות ולסבול את זה ועוד מי דורש מהנשים להתלבש בפריצות?

  מי דורש? הנשים תמימות, שטוענות “אני עושה את זה בשביל בעלי” ועל זה ד’ מאוד כועס עכשיו, זה הבושה הכי גדולה לחרדים שהבעל לא שומר את העינים שלו ומסתכל ברחוב בנשים פרוצות, ורוצה שאשתו תתלבש יפה (שהיא התלבש כ-ז-ו-נ-ה כחלק מנשי חרדים, עם חצאיות מיני חולצות צמודות…) שמושכת העין של בחורי חמד ואברכים, בושה!!! אלף אלפי פעם!!! אני פשוט מזועזעת שהשם ישמור את כל עם ישראל וכולם יזכו לעשות תשובה שלמה באהבה ובשמחה.

  חז"ל אומרים שאלמלא נתנה תורה היינו לומדים צניעות מחתול, תראו איך הם בקושי נראים עושים צרכים, לעומת הכלב ההופכי לו, והם מכסים במדויק. נראה שד' נותן לנו כלי להשפיע, רק ננצל. אנא ד’ בזכות התשובה של הנשים צדקניות, שמהיום ילבשו רק מטפחת, אמור לכל צרותינו די.

  אנחנו בדור האחרון שלפני הגאולה- דור בו תנאים לא רצו להיות. ועכשיו המלחמה האחרונה היא המלחמה על קדושת ישראל. היצר הרע משתולל עכשיו, בהבינו שעוד רגע קרב סופו, והוא יודע "אלוקים של ישראל שונא זימה הוא" אז הוא מנסה להגיע לכל סוגי הציבור בישראל וגם לצערנו אצל החרדים..

  על כן בנות ישראל קדושות עלינו להתחזק ולהיות בעוז ותעצומות נפש בכדי לקיים והדר בלבושנו ואז יקוים בנו הפסוק ותשחק ליום אחרון. כי בזכות נשים צדקניות יבוא גואל! ובל נטעה יש לנו אחריות גדולה מאוד על שלום עם ישראל וכן זה מתבטא במלבושינו אנחנו לא לבד בעולם. על כל איבר ואיבר שברא ד' באישה ביקש ואמר "בתי היי צנועה" וגם לחרדיות יש מה לשפר, החצאית הקצרה כדאי שתחזור להיות ארוכה, הפאה המתנופפת כדאי שתהיה מתפחת. ובכלל אנחנו חיילים של המלך הבנים שלו ואנו לא חסים על כבוד השכינה הקדושה? בואו נתחזק ונביא יחד את הגואל!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב