"יש החלטה אסטרטגית לחסל את הגרש"מ עמאר"

בתגובה לפרסום ב"קוקר" כי הסירו את שמו של הראשון לציון הרב עמאר ממודעות ההילולא של מוסדות בבא סאלי, מגולל מקורב לגרש"מ את מסכת התלאות והיסורים אשר גורמים שונים מעבירים את הרב. {בזיון התורה}

בעקבות הפרסום אתמול באתר קוקר כי מודעות של מוסדות הבבא סאלי בישרו על השתתפותו של הגר"ש עמאר בהילולא, אולם במודעה חדשה שיצאה לאחר מכן שמו של הגר"ש עמאר נעלם, מספר מקורבו של רבה הספרדי של העיר ירושלים על הרדיפות האישיות שהראשון לציון, הגאון רבי שלמה משה עמאר עובר מאנשים שונים וגורמים פוליטים בעלי אינטרסים.

"לצערי, הם ממשיכים להלחם בכל יום ובכל שעה ברב ברדיפות אישיות לרב ולכל מי שנפגש עם הרב או שוחר לפתחו, ובודאי לכל אירוע או מקום שהרב מוזמן". כתב היום המקורב לרב בטקסט אשר הגיע לידינו. הוא מספר על "איום כפי שנודע לי על ראשי ערים שיפילו להם את הקואליציה העירונית אם יסבסדו אירועים שהרב עמאר אורח הכבוד בהם".

את הדברים כתב מקורבו של הראשון לציון בקבוצת "המטבחון" של איש התקשורת יוחאי דנינו. נדגיש כי הוא נוקב בשמות האנשים אשר לדבריו פוגעים בהרב עמאר, אך אנו בחרנו להשמיט את הפרטים המזהים. בתגובה להילולת הבבא סאלי בנתיבות הוא טוען כי "הפעם הם ממנים את ההילולה בנתיבות והתנו זאת בתנאי שמסלקים את הרב".

הגורם הוסיף כי עד כה הדברים לא פורסמו בכלי התקשורת, וגם כעת הוא נמנע מלהביא את התיעוד המוכיח את צדקת טענותיו בשל סירובו של הגרש"מ עמאר לפתוח נגדם חזית. "יש תיעוד מוכן ומסודר. לצערי כפי שכתבתי אנחנו מנועים להפיץ על פי ציוויו של הרב". הוא המשיך בעקיצה כלפי אלו אשר לטענתו פוגעים ברב: "אצלנו הרב מחליט לנו ולא אנחנו לרב…".

הוא טוען כי יש "יש החלטה אסטרטגית בת 5 שנים לחיסולו של הרב ולמנות רבנים שעושי דברם של הפוליטיקאים". לדבריו, "מי שרואה את ההתנהלות היום מבין בבירור את המגמה. לצורך כך הם מנהלים מסע צלב מודרני התחילו בהכפשת הרב בנושא גיורי צה"ל דבר שיקרי מיסודו והגדילו עשות בעלילה של דיל עם סתיו שלא היה ולא נברא. וממשיכים עד הרגע הזה בכל יום ויום".

במענה לשאלה האם לא מדובר ברדיפה בשל תמיכת הרב ביו"ר תנועת יחד אלי ישי, שאל הגורם הבכיר בבית הגרש"מ עמאר: "באיזה כנס של אלי ראית את הרב?. זה שהרב לא מחרים רבנים בגלל שלא יישרו קו עם הוד מעלתם", כאשר כוונתו להשתתפות בהילולת מוסדות כסא רחמים בראשות הגאון רבי מאיר מאזוז שליט"א.

IMG_7164

לסיום הוא כותב כי "הרב הוא קדש קדשים לא מתעניין בפוליטיקה (לצערי) וממשיך ללכת לכל המקומות בהם הוא השתתף בעשרים השנים האחרונות. תבדוק את העובדות ולא את החול שזורים בעיני הציבור". כאמור, הדברים באו בתגובה לפרסום אתמול בקוקר כי מודעות של מוסדות הבבא סאלי בישרו על השתתפותו של הגר"ש עמאר בהילולא, אולם במודעה חדשה שיצאה לאחר מכן שמו של הגר"ש עמאר נעלם.

אתמול דווח כאן כי תושבי נתיבות הופתעו השבוע לקרוא את המודעות של מוסדות הבבא סאלי המבשרות על הילולת רבי ישראל אבוחצירא זצוק"ל, בהם נעלם לפתע שמו של הראשל"צ ורבה הראשי של ירושלים הגר"ש עמאר. בתחילה הופיעה מודעה בה התבשר הציבור על השתתפותם של הראשלצי"ם הגר"י יוסף והגר"ש עמאר, אולם כעבור זמן מה נוסחה מודעה חדשה, ושמו של הרב עמאר נעלם ממנה.

במודעה החדשה מופיע שמו של יו"ר ש"ס אריה דרעי באותיות גדולות לעומת המודעה הקודמת. לדברי גורמים המעורבים בפרטים, בש"ס לחצו על מוסדות הבבא סאלי להסיר את שמו של הגר"ש עמאר מהמודעה. כידוע מנכ"ל המוסדות החדש של הבבא סאלי הוא גואל ועקנין, אשר שימש עד לאחרונה דוברו של השר אריה דרעי.

יש לציין כי זה לא המקרה הראשון בו גורמים בש"ס ובסביבתו של הראשל"צ הגר"י יוסף מנסים להדיר את הגר"ש עמאר מאירועים ובעבר פורסם כיצד לחצו על רבנים שלא להשתתף בעצרת סליחות שערך הגר"ש עמאר בכותל המערבי. כחלק ממאבק זה אף נמנעים אנשיו של הגר"י יוסף מהשתתפות משותפת עם הגר"ש עמאר באירועים משותפים על מנת להימנע מלחיצת ידיים בין שני האישים.

גואל ועקנין מסר בתגובה: "המודעה שונתה כיוון שהרב עמאר לא אישר את הגעתו בתחילה".

 

15 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כמו שהרשע עשה למרן ובניו, לרב אברגל ולעוד…

  רוב הציבור תמים ולא יודע מיהו השטן הזה, בזכות שתקיתם וענוונותם הפסולה של הנפגעים מהשטן הזה.

  לא נשכח ולא נסלח |
  הגב
 2. שס חבורת צבועים בריונים נקמנים תככנים ואינטרסנטים מגעילים.

  יהודים? הצחקתם אותם.

  העיקר בבחירות שולחים מאות שכירי חרב שידפקו על הדלתות ברחבי הארץ ויעבדו על התמימים בשם מרן.

  מרן מתהפך בקברו עכשיו.

  שס עוקרי תורה |
  הגב
  • בקר טוב,

   דעשס ארגון טרור אכזרי ונקמן המבצע פעולות טרור רבות ומשחיתות נגד יהודים רבים ש"מפריעים" לאנשי הארגון להשיג את מטרותיו המושחתות.

   הגיע העת לשים את הדברים על השולחן:
   כל מי שמצביע להם שותף מלא בעוה"ז ובעוה"ב, וכל ה"מנהיגים" שלהם המעודדים ותומכים בפעולות אלו, הראשונים לרדת לגהנם ואינם עולים לעולם.

   מספיק להביט בפעולות בשבועות האחרונים החל מחתונת הזימה וכלה בידיעות שונות על עוד מחלוקת והרס, כדי להבין מי הם אותם "יהודים" המנהיגים ונמנים עם ארגון טרור רצחני זה.

   תמיד אפשר לחזור בתשובה והבא להטהר מסייעין לו.

   החשך יכסה ארץ |
   הגב
 3. דרושים בדחיפות לדעשס:
  פעילים, מטקבקים, מחבלים, יח"צנים ועוד, תשלום מלא מובטח.

  בניגוד לבחירות שעכבנו תשלומים ולא שלמנו לכולם, הפעם אני מבטיח לשלם, מילה של מוחמד!!!

  מוחמד אבידן בוסו מדעשס, מחלקת דרושים |
  הגב
 4. מזעזע ומחריד!!! אני מזועזע עד עמקי נשמתי, מהרדיפה נגד מרן הגאון הרב עמאר שליט"א.
  בכתבה לא מוזכר שמותיהם של הרודפים, אבל לפי מעשיהם בעבר, אני מנחש שהכוונה לשסניקים מתועבים, אנשי ריב ומדון, עושי דברו של אדולף ד-רע-י. וגם עושי דברו של הראשון לציון, הרב יצחק יוסף. כולל הרב בכבודו ובעצמו. עכשיו אני רואה באתר וואלה שכתבו את השמות האלו.

  איך הם לא פוחדים?? יגיע יום, והם יקבלו את עונשם!! דרעי לפני כניסתו לכלא, אמר שזה בגלל קפידא של הרב שך עליו. בפעם הבאה, תראו שהוא יגיד בפתח מעשייהו, או בפתח בית החולים, שזה בגלל הקפידא של הרב עמאר.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. האלוקים יבקש את נרדף. וכל מבקשי רעתו, ובראשם ד-רע-י, יאבדו, בקרוב ממש, אמן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. הרב עמאר בישל את הדייסה לעצמו. לו הייתי יכול לפתוח את הפה בתקשורת ולהוציא מסמכים…
  הקנאה התאווה והכבוד מוציאים את האדם מן העולם…

  מוטי |
  הגב
  • מוחה מחאה נמרצתת בעז פנים ובחצוף מחוצף, שפער פיו על מרן שליט"א

   עפ"ל.

   תלמיד מרן הגר"ש עמאר שליט"א |
   הגב
 7. כל רב שעושה מחלוקת אינו ראוי לתואר רב בחסות הגלימה הרב עמאר דואג להרבות מחלוקות בישראל שישאיר לעסקנים לריב עם עצמם

  ישר |
  הגב
 8. הרב עמאר קודש קודשים!! והכפוי טובה הגדול ביותר-דרעי שהגר"ש עמאר בעצמו הכניסו לשס ודאג לו.. בעט בו ונהג (ונוהג) בכפיות טובה מזעזעת דרעי הרשע יודע כי לא יוכל ל רב עמאר ולכן מנסה להפילו…

  בסד |
  הגב
 9. הרב עמאר שליט"א. מי שאשם לכך זה האיש שיושב לידך בתמונה שבראש הכתבה. אתה עצמך בישלת את הדייסה כשנתת לו לפגוע באנשים, עכשיו גם הוא בין השונאים שלך. חזור בתשובה.

  יצחק ר. |
  הגב
 10. חלמא טבא חזית… הרב עמאר לא מעניין אף אחד רוצה יבוא לא רוצה לא יבוא.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב