"יש להפסיק את הביזיון ברחבת הכותל המערבי"

הגר"א נבנצאל שליט"א רב העירה עתיקה בי-ם במכתב לחברי הכנסת החרדים: "יש לפעול מידית להפסיק את הביזיון ע"י קבוצה שולית ברחבת הכותל המערבי"

 

הגאון רבי אביגדור נבנצאל שליט"א רבה של העיר העתיקה פנה אל חברי הכנסת החרדיים בדרישה שיעשו הכל למנוע את המשך הפגיעה וחילול הקודש ברחבת הכותל המערבי, וזאת במסגרת המו"מ המתנהל כעת בהקמת הממשלה.

הרב מציין כי המעשה של קבוצה זו הפועלת במשך שנים כדי לפגוע בקדושת הכותל המערבי ובמסורת היהודית, לקחת בביזיון ספר תורה קדוש מעזרת הגברים לעזרת הנשים, לקרוא בו ולעשות עמו מופע ליצני – הוא חציית כל הקווים.

"אין צורך להסביר את חומרת מעשה נורא זה, ואת ההשלכות שבעקבותיו על שמירת הקודש." אמר הגר"א נבנצאל שליט"א ועל כן יש לפעול מידית לתיקון הדבר, על מנת שימנע מהם להמשיך בפגיעה הנוראה ובחילול ה'. במיוחד לאחר שנבנה עבורן מקום נפרד. הרב מסיים את קריאתו בתפילה שתצלח דרכם של הנציגים לקדש שם שמים ולבצר את חומת הקדושה בכותל המערבי ובכל מקום. הגר"א נבנצאל חיזק את ידיו של הרב רבינוביץ שליט"א רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים בהתנגדותו למעשים הנלוזים של קבוצה זו הפוגעת בקדושת הכותל המערבי ואשר ארגונים רפורמים עומדים מאחוריה.

 

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.