"יש להציל את ילדי ישראל מציפורני הטורפים בממשלת הזדון" (וידאו)

דאגה בקרב ראשי הערים החרדיות: משרד החינוך מתכוון לבטל את מימון הצהרונים במוסדות החינוך. אמש נערך כינוס חירום בנושא בהשתתפות ח"כ אייכלר שהתבטא בחריפות בענין

בדיון חירום של ראשי הערים החרדיות שהתכנסו בלשכת ראש העיר בני ברק נדונה התכנית של משרדי החינוך והאוצר לקצץ בתקציב הצהרונים של ילדי החינוך החרדי בכל רחבי הארץ. זאת במסגרת הכוונה לממן חלק מהמלחמה בעזה על ידי קיצוץ רוחבי בכל משרדי הממשלה, כאשר כל משרד רשאי לקבוע מהיכן יקוצץ הסכום הנדרש ממנו.

לראשי הערים נודע כי במשרד החינוך מתכוונים לבצע את הקיצוץ הנדרש מהם דווקא בתחום הצהרונים של ילדי ישראל.

בהתראה קצרה התייצבו ראשי הערים החרדיות (בני ברק, בית שמש, ביתר, אלעד ומודיעין עלית) יחד עם ח"כ ישראל אייכלר לדון בדרכים למנוע את רוע הגזירה שאמורה לעלות על שולחן הקיצוצים בממשלה.

ח"כ הרב אייכלר אמר בדיון: "יש להציל את ילדי ישראל מצפרני הטורפים, בממשלת הזדון, שלא התייאשו ממלחמתם בחרדים. שליטי עזה כבר נאלצו להסכים להפסקת אש, נגד ילדי ישראל בדרום הארץ. אבל ממשלת לפיד ופירון ממשיכה במלחמה נגד הילד היהודי הלומד תורה והוריו החרדים, בלי רחמים. אנו חייבים להגן על ילדי ישראל העניים, בכל הכלים הדלים העומדים לרשותנו. אנחנו נפנה אל שרי הממשלה ולשכת ראש הממשלה, שלא יאמרו של ידעו מכך, שבטרם נסתיימה המלחמה בעזה, כבר נפתחה מלחמת הרעבה נגד ילדי ישראל העניים ביותר.

"אם משרד החינוך יפיק את זממו, לגזול את כבשת הרש בהוצאת המנה החמה היומית מילדי העניים, הזקוקים לכך ביותר, יש לדאוג להוצאת תקציבי כל הצהרונים ממשרד החינוך ולהחזירם למשרד התעסוקה, כבעבר. האינטרס של שר הכלכלה, לאפשר יציאת אמהות לעבודה, שקיים לגבי המעונות יהיה גם לגבי הצהרונים. הפסקת מנות הצהרונים, ימנע מרוב האמהות את היכולת לצאת לעבוד ולסייע לפרנסת הבית. כי התשלום עבור הילדים, יאכל את כל המשכורת הדלה שהאמא מביאה. מדובר במשפחות דלות, שגם כשהאמא תישאר בבית, לא יהיה לה ממה להכין ארוחה לילד" – אמר ח"כ אייכלר.

http://vimeo.com/64605322

 
דברים חריפים שלו. אייכלר במליאת הכנסת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.