"יש לי בעיה עם שקרנים": צפו בעימות בין בנט ללבני(וידאו)

כנס בחירות שנערך אמש ברמת גן הפגיש את ציפי לבני עם יו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט, על במה אחת. הרוחות התלהטו לאחר שבנט טען כי בעבר תמכה לבני בנסיגה מהגולן. בשלב זה נעמדה לבני מול בנט והבהירה: "מעולם לא שמעת ממני עמדה אחרת על רמת הגולן". צפו בעימות

קמפיין הבחירות הנמרץ שעורכים המועמדים לכנסת ה-20 מזמן לפעמים מפגשים טעונים בין יריבים משני קצוות הקשת הפוליטית. כך היה גם במקרה של כנס שנערך היום (ראשון) ברמת גן בהשתתפות יושבת ראש התנועה ציפי לבני ויושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט.

לקראת סיום דבריה של לבני בכנס, בזמן שהתייחסה לשותפות אפשריות לממשלה עתידית, נכנס בנט למקום ותפס את מקומו באולם. "עכשיו נכנס מישהו שאין מצב שיהיה שותף לדרך", אמרה לבני.

"דווקא אני שמעתי שציפי לבני אמרה בשבוע שעבר שכיום היא כבר מתנגדת לירידה מהגולן", מיהר בנט לענות לה בפתח דבריו, "אז במובן הזה היא הצטרפה לדרך שלנו, כי בעבר היא הייתה בעד ירידה מהגולן. אנחנו כן יכולים להיות שותפים לדרך".

בשלב זה התלהטו מעט הרוחות ולבני, שכבר עזבה את מקומה, שבה לבמה, נטלה מיקרופון והתייצבה מול בנט. "אין לי בעיה להילחם על אידיאולוגיה, יש לי בעיה עם שקרנים בפוליטיקה", תקפה בחריפות. "אתה מעולם לא שמעת ממני עמדה אחרת על רמת הגולן".

מיד כשסיימה את דבריה עזבה לבני את הבמה בשנית, תוך כדי שבנט מטיח לעברה: "הרי גם נשאת ונתת על הגולן וגם על ההתנתקות!".

מאוחר יותר העלה נפתלי בנט לדף הפייסבוק שלו צילום מסך מאתר הארץ ובו ציטוט של לבני המצהירה מפורשות כי רמת הגולן היא חלק מהמו"מ עם סוריה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.