"יש לי דלקת ריאות לא מתחמקת"(הקלטה)

"ירדה למחתרת"? בשיחה עם חדשות 2 ענבל אור טוענת כי נעדרה בשל מצבה הבריאותי. "אני לא מתחמקת, יש לי דלקת ריאות שלא עוזבת אותי", אמרה. { אור באפלה}

לאחר שבית המשפט הורה לעצור את יזמית הנדל"ן ענבל אור, בשל כך שהיא "ירדה למחתרת" היא עצמה טוענת בשיחה עם חדשות 2 כי נעדרה בשל מצבה הבריאותי. "אני לא מתחמקת, יש לי דלקת ריאות שלא עוזבת אותי", אמרה.

"זאת בסך הכול הפעם השנייה תוך שבועיים שלא התייצבתי", הסבירה לערוץ 2. "זאת מחלה שלא הסתיימה עדיין, אבל חשוב לי להבהיר שאני ממש ממש לא מתחמקת. יש לי ראיות חדשות שיפריכו את כל הפירמידה – שתתפוצץ בעתיד".

אור  מתחה ביקורת מרומזת על השופט כשציווה להביאה לבית המשפט. "זה לא הליך רגיל ששופט מקבל מסמכים רפואיים ואומר: 'מאחר וזה לא קריא, תביאו לי את החייבת הנה על ידי משטרה' בעוד שאני עם דלקת ריאות, מרותקת למיטה עם אנטיביוטיקה קשה. ברגע שאני אסיים עם מחלתי, אני מקווה ממש מספר ימים, אז בוודאי אגיע עם הראיות החדשות".

אור טוענת  כי יצרה קשר עם המשטרה, אולם שם אמרו כי הם לא מחפשים אותה. "אם יבואו אליי אלך איתם, אני אשמח להציג להם את האישורים", אמרה. "בימים הקרובים אצא מזה ואגיע לבית המשפט עם כל הראיות שיוכיחו שנעשתה הונאה מאוד גדולה, דברים שבאמת יזעזעו את המדינה לצערי".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.