יש רב בנתניה: הרב קלמן בר ניצח את הרב לאו

בבחירות שנערכו היום (חמישי) לתפקיד הרב הראשי לנתניה ניצח מועמדו של סגן השר לשירותי דת אלי בן דהן הרב קלמן בר, ובכך גבר על המועמד הנוסף לתפקיד הרב משה חיים לאו – אחיו של הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו.

בבחירות שנערכו היום (חמישי) לתפקיד הרב הראשי לנתניה ניצח מועמדו של סגן השר לשירותי דת אלי בן דהן  הרב קלמן בר, ובכך גבר על המועמד הנוסף  לתפקיד הרב משה חיים לאו – אחיו של הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו.

מדובר בהישג מרשים למפלגת הבית היהודי ולסגן השר לשירותי דת בן דהן, אשר מוביל את המהפכה בתחום שירותי הדת ובחירת הרבנים הדתיים לאומיים לתפקידי מפתח.

בחירתו של הרב בר מצטרפת לניצחונו של  בן דהן בבחירת מועמדו לתפקיד רב העיר ירוחם, הרב יצחק שלו.

 

לדברי סגן השר לשירותי דת מדובר בהמשך ישיר למהפכה שהוא מוביל מאז כניסתו לתפקיד במשרד לשירותי דת. ״בחירתו של הרב בר היא המשך ישיר למהפכות שבאנו לעשות במשרד לשירותי דת והנגשתו לציבור הרחב, ביניהם פתיחת אזורי רישום נישואין, המהפכה בכשרות, איחוד מועצות דתיות ומינוי מאות רבני קהילות".

לדבריו, "עכשיו אנחנו עם העיניים נשואות לירושלים בתקווה להביא לבחירתו של מועמד הציונות הדתית בעיר הרב אריה שטרן״.

 

בחירתו של הרב בר מגיעה  לאחר שנים ארוכות בהם לא כיהן רב אשכנזי בעיר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אני מכיר באופן אישי את הרב שנבחר קלמן בר. מדובר באישיות מוצלחת מאוד לכל הדעות, בנן של אדמורי"ם וקדושים איש הגון לכל הדעות. לא הייתי מייעץ לציבור החרדי לפסול אותו מיידית. הוא איש יקר מאוד

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב