"יתד נאמן" במתקפה חריפה נגד טו"ב: "הרימו ידיהם נגד קודשי ישראל"

חצי שנה לפני הבחירות ברשויות המקומיות וביטאון "דגל התורה", "יתד נאמן", יוצא במתקפה חזיתית נגד מפלגת 'טוב' בבית שמש, זאת לאחר שנציג התנועה סירב לתמוך בהצבעה להקצאת קרקע למטרת הקמת ישיבה בבית שמש.

הבוקר (שלישי) כתב ביתד, יחיאל סבר, תחת הכותרת "מחאה חריפה וכאב צורב" שם הוא מפרט על הרוחות הסוערות בבית שמש, לאחר שבישיבת מועצת העיריה שהתכנסה לאחרונה, נציג סיעת טוב לא נתן את ידו להקמת ישיבה ברמת בית שמש ג' וזאת בעוד שחברי מועצה שאינם חובשי כיפה הצביעו בעד הקמת הישיבה.

מדובר בהקצאת קרקע לישיבת "תורת זאב", כשבעצה אחת עם הנהלת העירייה וראשי הישיבה, הוקצה עבורם מתחם נכבד בשכונה על מנת שיוכלו להקים עליו קומפלקס תורני מפואר לרווחת בני התורה בבית שמש. חברי המועצה הופתעו כאשר מי שהתנגד לכך במפתיע היה נציג טוב, בעוד נציגי המפלגות החרדיות תמכו כמובן בהחלטה.

"יכולים להיות חילוקי דעות, אבל לא ייתכן שאדם שלמד בישיבות יצביע כנגד הקמת מוסד של תורה", אמרו בכאב הנציגים והוסיפו כי "אין מקום לפוליטיקה קטנה בנושאים שכאלו".

סגן ראש העיר, שמואל גרינברג, אמר בתגובה ל"יתד נאמן" כי "עתה רואים שוב כולם כמה ראו למרחוק עיני הבדולח של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א שלפני מערכת הבחירות טרח והגיע לבית שמש כדי להתריע נגד מפלגת 'טוב'. עתה כולם רואים שוב את ההרס והחורבן".

המתיחות בין טו"ב לדגל התורה עולה שלב לאחר שבטו"ב הצהירו על התמודדותם כמעט בכל מרכזי הערים החרדיות בישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.