'יתד נאמן' בצעד נדיר – מאמר חריף ותוקף נגד נתניהו והקשר הנורבגי של בנו

העיתון 'יתד נאמן' העיתון החרדי היחיד המתייחס הבוקר(רביעי), בצעד נדיר לקשר הזוגי של יאיר נתניהו, מפרסם הבוקר מאמר מערכת חריף ותוקף נגד נתניהו ובנו יאיר, על בת זוגו החדשה תחת הכותרת 'איבוד עשתונות ערכי'.

במאמר תוקף פרידמן מקורבו של מרן ראש הישיבה הרב שטיינמן, את בנימין נתניהו ואומר "ראש הממשלה הצליח להסיט את תשומת הלב מהאמירה האומללה ביותר, הכי חסרת אחריות והכי מסוכנת שיצאה מפיו…בנו של ראש הממשלה החל להתרועע בחברת גויים כבר מספר חודשים, ולפי הדיווחים, קיים גם חשש להתבוללות מעשית".

נראה כי הכותב תוקף דווקא את נתניהו באופן ישיר ושולל את התנהגותו: "אבל הבעיה היא תגובתו של האיש הכי ייצוגי בממסד הפוליטי הישראלי – ראש הממשלה נתניהו". בדבריו הוא מכוון על שיחתו של נתניהו עם ראשת ממשלת נורווגיה ובה, כך טוענים התגאה בקשר הזה "הדבר מחייב תגובה נחרצת בגלל מה שזה מקרין לשטח, לעם, גם בעולם כולו".

גם את 'הבית היהודי' תוקף פרידמן באותה נשימה על נושא ההתבוללות וטוען "זהו באמת "איבוד עשתונות ערכי", ברמה מטלטלת. אבל על זה, "הבית היהודי" ממלא את פיו מים. על אובדן הערכים הבסיסיים ביותר, השר בנט אינו מגעיש מוסדות ארץ. אולי בגלל שבאמתחתה של ממשלת הזדון שהוא עדיין מאבני המסד שלה, פתרונות גם למצבים כאלה: גיורי אינסטנט שבכוחם לפתור בנקל כל בעיה".

"מבחינתו של העם היהודי, זו שאלה של להיות או לא להיות" כותב המאמר מסביר את הזעם נגד קשר ההתבוללות הזה ומסכם "הנושא הזה חייב לעלות לראש סדר העדיפויות של העם היושב בציון. לא הסכם השלום עם הפלסטינאים יכחיד אותנו – כחששות הימין ומפלגתו של בנט". שוב, הוא פונה לראשי 'הבית היהודי' שחברו לממשלה הנלחמת בקודשי ישראל "לא מלחמה עם מדינה שכנה ח"ו, תסכן את קיומנו. ההתבוללות, השואה השקטה שכבר הכחידה מיליונים, יותר מכל שואה וטבח שידעה ההיסטוריה מעודה, עלולה לכרות את הענף שעליו אנחנו יושבים".

לסיום, הוא מבקש מראש הממשלה נתניהו כי עליו להוקיע את נושא ההתבוללות ודורש: "ראש הממשלה נתניהו שבדבריו לראשת ממשלת נורבגיה, אם אכן נאמרו, עודד את החרפת המגמה שמסכנת פיזית את העם היושב בציון. הלמות צעדיו של מזכיר המדינה קארי, הלחץ הבינלאומי, התעוררות החזית הסורית ושיבתה של אירן המתגרענת למשפחת העמים, הם צלילה של התולעת הגוררת ואוכלת. ראש הממשלה חייב לצאת בגילוי דעת ולהוקיע כל מגמת התבוללות. למען קיומם הרוחני של אזרחיו. למען קיומם הפיזי!

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה? דברים כדורבנות, שנתניהו צריך לשמוע מכל חברי הכנסת, החיולנים והדתיים חד. אלא מה: גפני וליצמן רבים, ולכן נתניהו הצעיר חופר לנו בהרצליה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב