יתד נאמן: חטיפת הנערים – בגלל הפגיעה בעולם התורה

סערה: במאמר שמתפרסם הבוקר ב'יתד נאמן' טוען אחד מעורכי העיתון כי חטיפת הנערים בגוש עציון היא תוצאה של רדיפת עולם התורה על ידי הממשלה. בפנים: המאמר

מאמר מעורר סערה הבוקר בעיתון יתד נאמן: בטור שפירסם אחד מעורכי העיתון, ישראל פרידמן, הוא קושר בין אירוע החטיפה בגוש עציון וההידרדרות הביטחונית, לבין הגזירות נגד עולם התורה.

פרידמן מאשים את הממשלה בכך שרדיפת התורה שמתבצעת על ידה חושפת את הארץ לסכנות: "בקדנציה האחרונה הממשלה עושה ככל שביכולתה לסכן את החיים בארץ הקודש. ממשלת הזדון עושה ככל שביכולתה כדי לעקור את היהדות מחיי היהודים היושבים בציון. כאשר הממשלה מנסה למעט לומדי תורה, כאשר היא מעבירה חוק דרקוני שנועד למעט ולהפליל את חובשי ספסלי בית המדרש, היא חושפת את הארץ לסכנות".

"סטטיסטית, בכל פעם שניסו לפגוע בלומדי תורה, משהו בשלווה המקומית התערער. כשמנסים לפגוע בשומרים האמיתיים, הצבא נהיה חלש יותר והארץ נחשפת לסכנות נוראות ומפעם לפעם מוגשים לנו שטרות אימה לפרעון", קובע פרידמן.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה קרה בפרשת שלח להגיד לישראל פרידמן שיפסיק לדבר לשון הרע ולהוציא דיבה על השני!!!!!!!!!!

  יוסף |
  הגב
 2. כנראה בגלל הריסות של ישיבות ובתי כנסת באלעד על ידי ישראל פרוש נחטף הבחור מאלעד

  יצחק מאלעד |
  הגב
 3. דברים פשוטים. וידועים לכל.
  אם בחוקותי תליכו… שתהיו עמלים בתורה. כל גדולי ישראל והמקובלים הזהירו בכל הדורות. שכשיש פגיעה בתורה. יש מחיר כבד.
  ואם זה ימשיך המחיר יכביד. זה פרשה מפורשת. ורמב"ם מפורש.

  נתיבותיה |
  הגב
 4. ה אפר הוא ה נכון גם ה לא דתים הם חלק מ עם ישראל הם תינוק ש נשבו האורים שלהם לא היו שומרי מסורת ו דפקה ספרדים שמרו יותר איזה זכות יש ל משהו לבקש לא להביר כספים לגבורי ה "'המתנחלים"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. פרידמן צריך לשבת בכלא יחד עם ח"כ זועבי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב