'יתד נאמן' יצא נגד העיתונאים החרדים

היומון הליטאי יצא הבוקר נגד העיתונאים באתרים החרדים, שקובעים לאחרונה את סדר היום החרדי. "שכרון הכוח המדומה של אנשי תקשורת השוליים מצליח לעיתים לצייר תמונה מעוותת"

בחודשים האחרונים, מובילים האתרים החרדים את סדר היום החרדי. על כך אין ספק. מאבקים כמו, מאבק הרכבת והשבת או חוק המרכולים, לובו וגובו בידי האתרים החרדים והעיתונאים החרדים העובדים בהם ו"יושבים" על הזנב של הח"כים החרדים, אלא שזה, כנראה, לצנינים בעיני ההנהגה הפוליטית.

הבוקר (ג') תוקף ביטאון 'דגל התורה' יתד נאמן את העיתונות החרדית העצמאית. בדברים שנכתבו במאמר המערכת, נכתב: "ישנם עיתונאי שוליים שמתנהלים בעולם דמיוני והזוי, שבו, בעיני רוחם, הם כביכול מכתיבים את סדר היום של היהדות הנאמנה ומרשים לעצמם להוציא את דיבת היהדות החרדית  ע"י ליבוי פרובוקציות לא אמיתיות, יצירת מחלוקות לא קיימות והפיכת חילוקי דעות לגיטימיים בשלבי בירור, דיון וליבון, למחלוקות, אך אינם קובעים דבר למעשה – כי הכל מוכרע בכל חלקי היהדות החרדית על שולחנם של גדולי הדור שליט"א".

'יתד' ממשיך וכותב: "מי שחי במציאות יודע שלא ניתן לאתגר חברי כנסת חרדים ע"י פרסומים כאלה ואחרים, כי הם רק שליחים, ועל ציותם גאוותם. אמנם ישנם כאלה משולי המחנה שחגים מסביב למעגלי העשייה האמיתית, שבחוסר אחריות משתפים פעולה עם המעגל חסר האחריות של כלי התקשורת הלא לגיטימית – ונותנים בידם כוח מדומה. אמנם ישנם כאלה שמנסים לנצל את התקשורת הלא לגיטימית הזו כדי להטיל אבן למים וליצור קצת גלים בביצה – אף שאין זה משנה דבר. מה שיש זה רק פאטה מורגנה, מחזה תעתועים שיש שמשתדלים להעביר אותו לתקשורת החילונית, אבל הוא אינו יכול לקבוע שום כלום. היהדות הנאמנה איתנה בנאמנותה המוחלטת לעיני העדה גדולי הדור שליט"א, שעל פיהם ישק כל דבר.

"שכרון הכוח המדומה של אנשי תקשורת השוליים מצליח לעיתים לצייר תמונה מעוותת, והתקשורת החילונית שעטה כזבוב אשפתות במקומות שבהם נערמות ערמות זבל, שמחה לאיד שאיננו קיים, מבורות וחוסר הבנה מחד, ובגלל ניכוס דמיוני של כוח והשפעה ע"י אלו שמזינים את התקשורת החילונית הזו, ומטעים אותה".

העיון מחדד וכותב כי "מי ששייך באמת ליהדות הנאמנה יודע  שכאן סדר היום נקבע רק על שולחנם של עיני העדה מרנן ורבנן גדולי הדור שליט"א, שקבלו את שרביט ההנהגה מידיו של מרן ראש הישיבה זצוק"ל. לאורו הלכנו, כך נמשיך לילך".

המאמר ביתד נאמן

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.